SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 151 Jones - Henderson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26830

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830


hardcore i ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
"Na faktach (rekordy zawodników, walki które naprawdę miały miejsce a nie gdybania a'la bane158) i nie musisz używać takich słów jak Ci brakuje argumentów."
Sam pierwszy z "kvrwami" wyskoczyłeś
" Jedyne co potrafisz to negować i obrażać, bez żadnych konkretnych argumentów. Twoje wypowiedzi merytorycznie są na poziomie zbuntowanego 12-latka, i spinasz dvpę, jak ktoś śmie wątpić w Twoje gdybania."
twoja ocena mi wisi i powiewa
" Hejtuj mnie za bycie studentem, f*** yeah. Jak dla mnie wygrałeś konkurs na klauna miesiąca, gratulacje, wygrywasz roczny zapas Kucharka."
skomentuje to tak ------>
a co do Jonesa to ja się zgadzam to jest młode pokolenie,świeza krew a nie zadna super"nowa generacja", nadczłowiek czy tam kosmita

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2012-05-25 10:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Bane158 – nie wiem czy rozumiesz słowo „generacja”. Nowa generacja to inaczej nowe pokolenie, a nowe pokolenie zawsze produkuje nieco lepszych, nieco szybszych w uproszczeniu mówiąc (patrz: rekordy lekkoatletyczne). Oczywiście nie zawsze musi się to zgadzać i jakaś dekada może wydać na świat ewenement ponadczasowy, za jakiego niektórzy mają chociażby Muhammada Ali, powiedzmy. Jon Jones to jest zawodnik nowej generacji (ale nie sądzę by był takim ewenementem ponadczasowym, czas pokaże), pokolenia które będzie powoli wypierać stare wygi, chociażby dlatego, że metodologia treningów MMA cały czas się ulepsza. To jest właśnie klucz do sukcesu. Coraz lepsi trenerzy, większe doświadczenie pod MMA = coraz lepsi zawodnicy. Oczywiście nie wszystkie dziedziny tak mają. W edukacji postępuje recesja, program nauczania ciągle jest obcinany a ludzie coraz głupsi. Nie odnoszę się tu personalnie, a daję tylko przykład.

edit:
a co do Jonesa to ja się zgadzam to jest młode pokolenie,świeza krew a nie zadna super"nowa generacja"
No właśnie...niby się zgadzamy a jednak nie zgadzamy a to dlatego, że inaczej wyobrażasz sobie pojęcie "nowa generacja"

Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2012-05-25 11:08:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja Cię bezpośrednio nie obrażałem, "kvrwa" to wyraz irytacji a nie bezpośrednia obelga. Nie wątpię w to, że moja ocena Tobie powiewa, nie myśl że bez wzajemności;) Nawet używałem zwrotów grzecznościowych jak np wielka litera przy "Ty" i "Tobie", czego Ty nie robiłeś. Naprawdę starałem się normalnie dyskutować A tu nagle wyjazd z cwaniakiem i przemądrzałym studentem. Niepoważne to i tyle.

bane158, pamiętaj, jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś osłem - zignoruj ją. Jeśli dwie osoby mówią Ci, że jesteś osłem - przemyśl to i postąp jak uważasz. Jeśli trzecia osoba mówi Ci, że jesteś osłem - kup sobie siodło.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-05-25 11:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
_lechu_
no własnie dla mnie Jon to TYLKO swietny, bardzo utalentowany,doskonale prowadzony młody zawodnik, ale dla niektórych tutaj całe reszta Machida,Shogun,Rashad,Hendo nawet Rampage czy nie wiem Mousasi to już jakies przedpotopowe dziady,dinozaury które zatrzymały się w rozwoju,a tak nie jest i kazdy z przezemnie wymienionych jest w stanie zagrozic Jonesowi chociażby w rewanżu Machida,Shogun,Rampage(chociaz jemu juz się chyba niechce )czy ostatecznie Rashad,dlatego irytuje mnie troche takie podejście ze Jones jest "nie do przejścia i już" ,Fedor też miał być nie do przejścia,Lesnar też miał królować,Cain podobnie,miała byc tez "Era Machidy",i Shogun miał"trzymać pas bardzo długo" a póki co takimi prawdziwymi jak do tej pory królami w swoich wagach są GSP i Anderson (i był) Fedor, a Jonesowi(mimo że i tak juz sporo udowodnił i tego mu nie odbieram ) jeszcze Imo do nich troszkę brakuje,a już został przez niektórych okrzykniety ostatecznym królem LHW "bo tak" rozumiesz teraz o co mi chodzi?
@Dremor jakie przypowiastki na studiach cię nauczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie, to Biblia

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-05-25 11:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
@Dremor a tak powaznie nie chciałem cię jakos bezpośrednio obrazić ale ty pierwszy wyskoczyłeś:"Człowieku, zostań jasnowidzem albo jakimś wróżbitą, to może jakaś naiwna pani potraktuje twoje wypowiedzi poważnie. Na gdybaniu się nie opiera dyskusji," dyskusję opiera się m.i.n. na gdybaniu dobra z mojej strony bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to zakopujemy toporek. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem po czym niektórzy wnioskuja że Machida ma lepszą stójkę od Jonesa. Albo że Chuck Liddell w szczycie formy pokonałby Jonesa.
Jones jest świetny w zarówno zwarciu jak i dystansie. Jest na poziomie na którym umysł nie zastanawia się nad tym czy da się radę coś zrobić, tylko kombinuje jak zrobić to co się chce. I mu się to udaje.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Puar nie rób sobie jaj z tą jego stójką... JJ ma stójkę na poziomie B-. Po prostu kończyny go ratują.

Zmieniony przez - pilek w dniu 2012-05-27 00:30:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 19 Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Następny temat

trenong obwodowy pod sw

WHEY premium