SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 151 Jones - Henderson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26827

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
NIe ma co sie łudzić chłopaki , jones to wygra, hendo juz nie te lata, nie ta kondycja by zdobywac mistrzowski pas, dzony go zje. Niestey ale jedyna broń hendo w tej walce to lucky punch w postacji swojej słynnej bomby. Ale tutaj juz na bank greg ulozy dla jona odpowiednia takatykę tzymania hendo na dystans 2/3 rundy a w 4 gleba i gnp

ja dalej wierzę, ze machida ma największe szanse na wygrana. W swojej walce to udowodnił, nikt z kontry nie jest tak dynamiczny jak on. A że wpadł to wpadł, imo najlepiej ze wszystkich sie zaprezentował

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-07-24 12:03:34

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jest jeszcze szansa, ze po zapuszczeniu brody szczeka Bonesa zamieni sie w szklo, jak to mialo miejsce z Lesnarem i Arlovskim

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
Ja tam chce zobaczyć Jonesa w HW co jest możliwe tylko gdy skosi wszystkich LHW.
Dużo mu nie zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
^Tylko Hendo i Gus praktycznie chyba ,że rewanże później.
Rampage jest w formie skosi Glovera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dremor
Machida parę razy złapał JJ.

Imo JJ obali i gnp. TDD nie jest dobrą stroną Dana.


To że kilka razy Jones musiał przed nim uciekać i nawet oberwał, to nie znaczy że ma gorszą stójkę.



"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A gdzie to napisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zasugerowałeś albo mi się zdawało (pisząc że Machida parę razy złapał JJ). W każdym razie Dan ma jedną z najmocniejszych szczęk i nawet jak wyłapie takiego strzała jak Machida to nie wiem czy tak się zamroczy. Będzie ciekawie, Dan ma szanse.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-07-24 15:36:40

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dan może mieć szczenę i stójkę dobrą i piorunujący cios, ale niestety człapie do przodu, zagania przeciwników pod siatkę, męczy ich tam, uderza.... A Jonesowi w to graj, skróci dystans, jakieś podcięcie i po zabawie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dupa tam. Jak Jones zdąży dostać w plapę pare razy porządnie, to jego gameplan może się wysrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lord raV
Dupa tam. Jak Jones zdąży dostać w plapę pare razy porządnie, to jego gameplan może się wysrać.
Gdyby nie to jak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 19 Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Następny temat

trenong obwodowy pod sw

WHEY premium