SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 151 Jones - Henderson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26921

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980




Świetne promo! Już nie mogę się doczekać a to jeszcze tyle czasu ale zleci jak zwykle HEEEEEEENDo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Hendo ostatnia nadzieja hehe. Też na niego liczę :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Mial byc Machida,potem Rashad,teraz piszecie,ze moze Hendo:Dobudzcie sie,Jones to nowa generacja zawodnikow:Dzdominowal swoja kategorie wagowa,a walka z Hendo,to dla mnie "mismatch"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tak tyle, że w MMA wszystko może się zdarzyć no jeśli się nie ma wgl ŻADNYCH argumentów i walka jest w ch** niewygodna stylowo to można z grubsza skreślać jednak kogoś z nokautującym ciosem nigdy nie można skreślać ponadto wątpię żeby Jones w pierwszych 2 rundach obalił Hendo wiadomo faworyt Jones ale chcę zobaczyć 42 letniego Dana z pasem moje marzenie w 2012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Hendo ma słabe zapasy defensywne, Jones będzie go obalał w której rundzie będzie chciał

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jestem chyba jednym z b. niewielu, którzy lubią JJ . Może dlatego, że nie uważam go za taki fenomen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
@maxwell rd
zaznaczam ze pytam z zupełnej ciekawości, i nie jest to żadna złośliwość z mojej strony co rozumiesz pod pojęciem:"nowa generacja zawodnikow"?
rozumiem ze idąc twoim tokiem rozumowania Machida czy Shogun to już "stara generacja"? Bo Imo Jones to nie jest żadna "nowa generacja" tylko po prostu świetny fighter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Fedor miał zniszczyć Dana, a pamiętamy jak się skończyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Shogun też a gdyby nie jego szczęka to by w tej walce minimum 3 razy KO zaliczył... Ja był Shoguna nie skreślał on nie ma nic do stracenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tzn Henda sorry nei chce mi się edytować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 19 Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Następny temat

trenong obwodowy pod sw

forma lato