SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 130 - Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Imo Jackson właśnie w zayebistej formie- dobry balans, szybkie kontry tylko Hammil nie dał się złapać. Ale takie Jacksona dawno nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4290
ale pod koniec 3 rundy wyraźnie było widac po nim zmęczenie i nie wyobrażam sobie go na dzisiejszy dzień w 5cio rundowej batalii z JJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4290
czy rampage miał jakąś kontuzję przed walką, bo wiki mówi "Jackson won the fight via unanimous decision despite having fractured his hand in training 1 week prior to the fight." ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Hamill imo byl za bardzo czytelny w tej walce, Jackson jak na siebie kardio mial dobre.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Quinton Jackson vs Matt Hamill - niezłe przygotowanie Rampage'a, dobra obrona przed obaleniami, mimo wszystko nie zdołał znokautować Hamilla, bo jak widać twardy z niego rywal, co sam Rampage przyznał po walce. Quinton chyba musi jeszcze nad cardio popracować.

Frank Mir vs Roy Nelson - dość ciekawa walka mimo decyzji. Mir zdecydowanie dominował, ale Nelson to kolejny twardy skurczybyk na tej gali, zebrał kilka ładnych ciosów a mimo to nawet pływając potrafił trafić Franka jakimś szybkim cepem.

Travis Browne vs Stefan Struve - ładne szybkie KO. Nie podoba mi się styl walki Browne'a - styl pijanego mistrza...

Rick Story vs Thiago Alves - jak już wcześniej pisałem strasznie ubolewam nad przegrana Pitbulla. Ale sam zawinił, non stop cofał się pod siatkę gdzie był mocno naciskany i blokowany przez Store'a. Chyba też za bardzo liczył na ko. 3 runda była wyraźnie dla niego, weszło kilka ładnych ciosów ale jak widać Store też łatwo nie pada.

Brian Stann vs Jorge Santiago - zdecydowana dominacja Stann'a. Twardo szedł do przodu, taki typowy GI Joe

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rampejdż nie wygrał tylko dlatego że Hamill ma twardy łeb. Pokazał ducha walki, ale czy tego z Pride? Nie wiem, czekam na następny jego pojedynek.
Dawać dla Stanna Andersona po tym jak ten drugi rozwali Okamiego! Czarny pokaże białasowi gdzie jego miejsce. Ale kurde Stann dobry jest w stójce, więc jego pojedynek z Andersonem i jeszcze takim jednym ze Strikeforce automatycznie naszedł mi na myśl, wybaczcie.
Brian Stann dziki, wali jak dzik low kicki! Ciekawe jeszcze jak by Mamedowi z nim poszło...
Roy vs Mir - nieźle go Frank zdominował. Dana powinien go przeprosić.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-05-29 13:45:30

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że Stann by skończył z Andersonem podobnie jak Griffin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gala nudna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
j/w Jorge-Stann , Alves-Story , Struve-Browne do obejrzenia , reszta nudna imo.Też się w****iłem z powodu przegranej Pitbulla 2-3 minuty i raczej Story by leżał na deskach .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 130 - Live

Następny temat

Pierwsze Mistrzostwa Polski MMA by TCM Polska Extreme Team

WHEY premium