SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 129 - wyniki.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
chyba odkryl,ze moze "wymeczyc" decyzje w kazdej kolejnej walce,to po co ma ryzykowac z jakimis wymianami...niby to sluszne,ale wielu fanow bedzie narzekac,bo wczorajsza "bitwa" byla bardziej slaba walka bokserska,niz pojedynkiem mma...

jest kozakiem,ale oglada sie to ciezko. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Jest jeden zawodnik, który ma jeszcze mniej tej zadziorności, agresji i chęci zniszczenia przeciwnika - Phil Davis.

Tak sobie myślę, że zarówno GSP jak i Davis to po prostu zbyt łagodni i sympatyczni na codzień goście i w octagonie nie mają takiego podejścia jak twarde wychowane na ulicy zakapiory pokroju Thiago Silvy, Alvesa, Palharesa czy Aldo.

Co Brazylia to Brazylia. Twardy kraj dla twardych skurvieli. ktoś kto w dzieciństwie zbierał regularnie baty albo harował z raną zalepioną taśmą klejącą miałby wy***ane na oko i tylko by sobie agresora nakręcił.

Swoją drogą połączenie agresora Thiago Silvy z umiejętnościami GSP byłoby przerażające, hehe.


GSP miał prawo się zdekoncentrować i wypłoszyć z powodu tego oka. Prawda jest taka, że nawet max spięty nie dał sobie zrobić krzywdy w 4 i 5 rundzie i dominował w stójce.

Gdyby Nick Diaz walczył zamiast tarcz, na bank by poczuł krew i nie odpuścił. Szybko by zajarzył, co jest źrodłem słabości i walił prostymi ostro.
Diaz jest groźnym przeciwnikiem dla GSP nie ze względu na skilla czy atletyczne predyspozycje, ale ze względu na styl i podejście do walki.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Kolego który chciał obejrzeć walkę GSP-Shields a jakbyś poszukał to byś zobaczył że i drugi part jest obok. Zobaczyłem jeszcze że powstała stronka mma-core.pl i też są walki.
Co do GSP to to jest taktyk, on nie ryzykuje jakimiś szalonym atakami. Jego panika była zaskakująca, nie widziałem go nigdy w takim stanie. Shields najbardziej mnie zawiódł swoim gameplanem? jeśli można to tak nazwać. Nie wiem na co on liczył. W stójce przegrywał a do parteru jakoś go mało ciągnęło po tym jak parę razy nie udało mu się obalić GSP

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GSP z warriora sie zrobił worrier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Taktykę to GSP układa team z G. Jackson'em na czele, cel w postaci wygrywania każdej walki osiągają doskonale, trzeba im przyznać. Chyba przed 3 rundą Greg mówił do George;a "Knock him out", tylko że Shields ma szczękę nie ze szkła i nieco większy zasięgi niż GSP. Już nawet na Sherdog'u są pomysły na walkę z Nick'iem Diaz'em - pomysł dobrym, choć nie liczyłbym żeby Diaz go pokonał, lecz istnieje wiele większe prawdopodobieństwo, że walka zakończy się przed czasem. Na dzień dzisiejszy NIKT nie jest w stanie wygrać z Kanadyjczykiem przez decyzję.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
enediktal ma sporo racji, bo prostu GSP jest zbyt przyjaznym facetem, żeby nagle chcieć kogoś zabić w ringu.

Z tą paniką przesadzacie, to było zaniepokojenie . Z tego co ja widziałem, po prostu powiedział narożnikowi że nie widzi na jedno oko. Może myślał, że mu coś podpowiedzą, pomogą, albo dadzą wskazówki jak ma teraz walczyć. Diaz dostałby od niego baty totalne, co nie zmienia faktu że walka mogłaby być bardzo ciekawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A tam przyjazne facety i zakapiory, zbędne teorie.









Po prostu walczy teraz na najwyższym poziomie, z wypicowanym gejmplanem, safety first.

Ciężko mu się dziwić, bo ma mało do zyskania, a do stracenia wszystko, ale fakt jest fakt.

Inna sprawa, że słabo mu to wyszło, trochę śmiesznie, że tak załatwił GSP nie Alves czy inny BJ, ale stójka specjalnej troski Jake'a.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Swoją drogą połączenie agresora Thiago Silvy z umiejętnościami GSP byłoby przerażające

Thiago też się uczy, ostatnią walkę, z Verą rozgrywał jakby trenował u Jacksona. Agresywne gesty, napinka przed walką, a już od pierwszej rundy klincz i przyciskanie do siatki.
BTW zmienili wynik tej walki na NC. Nie słyszałem o tym.

GSP nudny ale skuteczny, gameplan widocznie nie przewidywał zabawy w parterze, bo Żorż bez problemu obalał Jake'a ale dalej nic z tym nie robił. Sytuacja z okiem nie wyglądała groźnie, ale tak to już jest, że to co wygląda na rzeź, okazuje się by niegroźnym rozcięciem, a niepozorne kontuzje kończą sie operacją.

Gala super, ale 125 chyba bardziej mi się podobało.
Matyushenko może dostanie wreszcie jakiegoś znanego przeciwnika.
Machida... ciekawe czy Dana dalej chce go zwolnic ?
Aldo - dlaczeko nie wstawał w ostatniej rundzie ? To się mogło źle skończyc.
Jakieś zmiany w sędziowaniu dostrzegłem. Szybciej podnosili, nawet jak gośc z góry udawał, że coś robi, no i punktacja jakby szersza. Swoją drogą aby punktowac GSP - Shields 48-47 trzeba byc ślepym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na GSP potrzeba silnego stójkowicza z KO power, i zayebistą obroną przed obaleniami....

Tak, tak - Aldo no ale by musiał sie ostro skoksić wiec odpada


Wiem że hejtujecie Diaza tutaj - ja uważam że Diaz ma spore szanse z GSP, właśnie w stójce. I tak jak pisałem czekam na ich walke! Nick by na pewno sie nie czaił. Niech tylko codziennie Shields z Sonnenem go na zmiane gwałcą, bo mimo że jest mistrzem walki z plegarów, to wątpie, żeby był w stanie GSP coś wyciągnąć. A jak sie da obalać - no cóż, kolejna unanimous decision
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Poprzedni gif padł, poprawka.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 129 LIVE!

Następny temat

Wyniki konkursu Sceny MMA i K-1

WHEY premium