SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
zarzucam nowy wątek. kto następny dla spidera?

Melvin, yyy, Wanderlei?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"Eraser, a widziałeś jak Silva szybko wstał spod Belforta?"

To tez napisalem, ze najpierw powinien sobie na glebie ustawic Silve, a on w czasie obalania jeszcze lewe sierpy wyprowadzal i od razu na glebie prawego sierpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Swoją drogą, Silva zasadził bardzo podobnego kopa Hendo, ale chyba trafił w szyję i wysunięty bark, więc szału nie było.

Ciekawe, czy wiadro cementu które Hendo ma zamiast głowy by wytrzymało w przypadku czystego tafienia.





Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-02-06 16:36:04

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Anderson dodatkowo pokazał, że opłaca się trenować wiele sztuk walki, żeby podciągnąć pod siebie najlepsze rozwiązania, a nie kurczowo trzymać się jednego stylu.

Skoro tak piszesz, to dlaczego tak wierzysz w Rogera i Melvina? PRzeciez oni trzymaja sie kurczowo tylko jednego stylu i nic poza nim nie potrafią

Dla mnie odpowiedz jest jasna i Vitor po prostu dal ciala, a mial plan walki podany na tacy przez Sonnena.

To tez napisalem, ze najpierw powinien sobie na glebie ustawic Silve, a on w czasie obalania jeszcze lewe sierpy wyprowadzal i od razu na glebie prawego sierpa.


No dokladnie, wyjales mi to z ust.

Kurde, przypomina mi sie Belfort ktory rzucal po klatce Tankiem Abotem, no nie wierze, ze by nie utrzymal na glebie Spidera.

zarzucam nowy wątek. kto następny dla spidera?

Melvin, yyy, Wanderlei?


Czemu zyczysz Spiderowi cofania sie w karierze? Ci dwaj to przy nim totalni leszcze, ktorzy niczym w ciagu ostatnich walk nie zasluzyli sobie na walke z nim.

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-06 16:45:17

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
żal mi że belfort przegrał tak szybko,jakby sie to stało w np 3 rundzie to przynajmniej zobaczylibyśmy jakieś dobre wymiany albo inne czary od andersona a tak lipa, czar belforta prysł

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Skoro tak piszesz, to dlaczego tak wierzysz w Rogera i Melvina? PRzeciez oni trzymaja sie kurczowo tylko jednego stylu i nic poza nim nie potrafią


Melvin miałby szanse (nawet większe moim zdaniem niż Pająk) w walce z Andersonem, jeśli walka potoczyłaby się w stójce, a jak wiemy Anderson lubi walczyć w stójce i ma ją na wysokim poziomie.
I jeszcze na 100% nie wiemy czy taka mieszanka (stójkowe rozwiązania z różnych stylów) wystarczyłaby na dewastacyjnego Holendro-kickboksera, dlatego tak mnie to ciekawi. Z Rogerem pożyjemy zobaczymy, myślę, że będzie mu szło dobrze.


Czemu zyczysz Spiderowi cofania sie w karierze? Ci dwaj to przy nim totalni leszcze, ktorzy niczym w ciagu ostatnich walk nie zasluzyli sobie na walke z nim.

Zgodzisz się, że jeśli walka potoczyłaby się w stójce, to byłyby bardzo duże szanse, że Silva wyglądałby tak - ?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Następny do tytuły Silvy jest chyba Okami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Zgodzisz się, że jeśli walka potoczyłaby się w stójce, to byłyby bardzo duże szanse, że Silva wyglądałby tak -

Na walke o tytul trzeba sobie przede wszystkim zasluzyc, a Ci dwa chlopaki ze swoimi ostatnimi osiagnieciami mogą sobie pomarzyć

Poza tym - z Melvinem byloby 1rd submission, z WAndelreiem - 1rd KO (oczywisice na Wandzie)

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
chcialbym, zeby anderson po walce z gsp o ile do niej dojdzie sam przeszedl do lhw i tam poobijal troche ludu. myslicie, ze przejdzie jeszcze kiedys do lhw?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 126: Silva vs. Belfort - RELACJA LIVE

Następny temat

UFC 126 - WALKI

WHEY premium