SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Że w Tarnowie są fani Silvy A myślałem, że to takie porządne miasto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
zostalo jeszcze w lutym czekac na fedora yaaaeehhh

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
haha Masz ferie teraz czy już starszyś?

A tak w ogóle to niby się cieszę, że Silva wygrał ale troche szkoda, że walka nie potrwała dłuzej nieco bo praktycznie nie ma co oglądać prócz minuty akcji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Ludzie pisali przed walką że Vitor zje Andersona, przerwie jego passę, a teraz pewnie będą pisać że Vitor po kontuzji, że nie miał nikogo na przetarcie itp, ciekawe czemu takich argumentów przed walką nie podawali :P Gdzieś przeczytałem po tej walce że Vitor zasługuje na Top 5 w MW UFC - chyba niektórzy jaja sobie robią :P
@Dzejno - nie wiem gdzie Ty tam miałeś obijanie Silvy, on wyszedł z walki bez szwanku (w sumie w walce z Chealem, też obity nie był, już bardziej Sonnen wyglądał na poturbowanego). Fuks czy nie fuks (stawiam że nie) Silva wygrał i jest obecnie najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Oglądnijcie sobie walkę Romero z Kingsburym dobra jazda

Kinsgubry z LHW kto wie może też z niego będą Jonesy kiedyś

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-06 13:10:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ludzie pisali przed walką że Vitor zje Andersona, przerwie jego passę, a teraz pewnie będą pisać że Vitor po kontuzji, że nie miał nikogo na przetarcie itp, ciekawe czemu takich argumentów przed walką nie podawali :P

Podawali, podawali Wielokrotnie pisałem, że dużo będzie zależeć od formy Vitora po kontuzji, że trochę nie w porę mu dali Andersona, bo powinien dostać kogoś na przetarcie. Pisałem też , że sercem za Vitorem, ale rozum podpowiada , zeSilva ma większe szanse :( Niestety wszystko się sprawdziło.

@Bulletsky
Ja już bliżej 30 Niedługo kryzys wieku średniego mnie czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
kvrwa czekalem chyba 2 lata na ta walke do chvja i taka lipa Vitor zyebal na calej linii po chvj wdawał sie w wymiany w dystansie i spyerdalal, czy walka Sonnea niczego nie nauczyla? Do spidera trzeba podchodzic, po dwoch strzalach go obalać i obijac z gory, a nie spyerdalac do tylu i wdawac sie w dalsze wymiany no chvj by to strzelil, jestem bardzo zaiwedziony, a ze strony Silvy to nie byl zaden geniusz po prostu wszedl glupi kop i tyle.

Vitor ma lepsze zapasy, jakby walczyl w stylu Sonnen mialby szanse, a bez sensu szukal nokautu, w ogole jakis kvrwa spiety byl , a Silva sie wyluzował i mu zayebał kopa. Hehe teraz this is Sparta moze byc wykonywane przez Spidera

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-06 13:13:29

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Panie Parówko jaki tam kryzys 30 lat to młodość nadal Co innego jakby się zbliżała 40stka

Dobra ja zwijam z kompa siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
@annihilus jak Vitor sprowadził go na ziemię, patrz jak Silva szybko wstał, może zapasy od niego ma lepsze, ale to o wiele gorszy poziom niż Sonnen, więc wątpię, aby mógł sobie tak jak on pozwolić na obalanie go i punktowanie z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Raz wstał, drugi raz moze i by nie wstal, nic nie szkodzilo Belfortowi probowac, na pewno lepsze byloby to od stania i wyczekiwania bez sensu na kopa, co wlasnie zrobil.

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-06 13:22:17

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 126: Silva vs. Belfort - RELACJA LIVE

Następny temat

UFC 126 - WALKI

WHEY premium