SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 113 - wyniki, newsy, bonusy i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wątpie żeby doszło do tej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A ja bym się wcale nie zdziwił. Ba, jestem nawet pewien, że jeśli Couture wygra ze dwie kolejne walki w 205 to dostanie title shota.
Ewentualnie, jeżeli walka Rashada z Rampagem będzie wyglądała z dupy - jakaś nudna decyzja czy coś w tym rodzaju, to bardzo prawdopodobne jest, że Couture zawalczy z Shogunem.

Bo przy założeniu, że zwycięzca z UFC 114 wypada z jakiegoś powodu z gry, to spójrzmy na inne opcje :
Jon Jones, Ryan Bader - ich jeszcze na bank nie wrzucą.
Mały Nog - gdyby wygrał z Forrestem to jak najbardziej, ale niestety do walki nie dojdzie, więc też raczej odpada.
Forrest - gdyby wygrał z Nogiem, j/w.
Chuck/Franklin - imo prędzej niż Nog, ale w kolejce u Joe Silvy zwycięzca tej walki będzie i tak za Couturem.

Reszta w ogóle nie wchodzi w grę na chwilę obecną, także biorąc pod uwagę jak UFC prowadzi swój matchmaking scenariusz Couture w walce o tytuł w 205 - najbliższej lub kolejnej jest bardzo prawdopodobny. Tym bardziej, że Danuta widzi co dzieje się z zawodnikami w jego wieku - w jednej walce wygląda taki elegancko, a w następnej raptem wiek go dogania, więc będą chcieli wydoić jak najwięcej z Randy'ego zanim pójdzie na emeryturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2425
dawno się tak nie cieszyłem jak po wygranej Shoguna i bardzo się ciesze, ze odebrał tytuł Lyoto... a co do Semtexa to dokładnie jego zachowanie opisują słowa mojego brata: "buc pan frajer wiejska parUwa roku" tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
hahahahaha Shogun nabił Rashada Machidzie
Świetna gala. Brawo Shogun. Tylko qrwa co Semtexowi odbiło to ja nie wiem mój ulubiony zawodnik zaraz po GSP z Welterweight.. Musiał go Dana od razu wyrzucać? Jakoś w Pride takie akcje były codziennością.. wtedy jest ciekawiej nie uważacie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-05-11 10:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Za jakiś czas się pewnie okaże, że "Semtex po przeprosinach dostanie drugą szansę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
W koncu prawdziwy krol na tronie! :D Jak ja nienawidzilem tego Machidy zrytego ojojoj masakra. Teraz Rua vs Anderson i kolejna wygrana Shoguna :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"Musiał go Dana od razu wyrzucać?"

Malo ma dobrych zawodnikow? Robic interesy z prostakami, daj spokoj.

"Teraz Rua vs Anderson i kolejna wygrana Shoguna :P"

Niestety nie widze Shoguna w walce z Silva. Jest zbyt otwarty w stojce. Ten chaotyczny szturm, po ktorym notabene uszkodzil Machide, byl bardzo podobny do ataku Forresta na Andersona. Idealny styl dla Silvy.
Co do obalen Shoguna. Chyba troche przesadzacie. Moim zdaniem Shogun sam szukal parteru zarowno z Liddellem, jak i Machida w drugiej walce. Z Liddellem ostatnie zejscie, jak i 2 niedzielne zejscie do parteru odbylo sie z inicjatywy Shoguna. Sam ich tam sprowadzil.
Walka z Randym? Jestem za. Super przeciwnik na przetarcie.
Z tych co moga mu zagrozic obawiam sie najbardziej Evansa (chociaz ten ma slaba kondycje), Badera i lokci Jon Jonesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Tak swoją drogą - Yvel na****ił sędziemu, a przecież walczy w UFC Nate Diaz i Shields brali ostatnio udział w bójce, a Dana jest jak najbardziej zainterosowany posiadaniem tych zawodników... podwójne standardy? Najwidoczniej jak gnoić, to byle by poza UFC

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślę, że o to cho - zatrudnia sobie rozrabiaków, ale jak zrobią coś W UFC, to wypad.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-05-11 15:11:08

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-05-11 15:11:27

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
"Chaotyczny szturm" to był w piątek w katowicach. Shogun dobrze wiedział co robi.

Ostatnio jak czytam tu i ówdzie niektóre wypowiedzi to mam wrażenie, że jakby to wszystko pozbierać to wyszło by na to, iż zdaniem fanów w MMA nie ma w ogóle dobrych zawodników. Ten przereklamowany, tamten nigdy nikogo dobrego nie pokonał, inny się dał obalić oponiarzowi itd itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 113 walki do zassania!

Następny temat

sprzedamnowe rekawice do mma

WHEY premium