SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 113 - wyniki, newsy, bonusy i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Jedynym zawodnikiem, który wydaje się być poza zasięgiem wszystkich w dywizji aktualnie jest napewno GSP i dla wielu Fedor pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Moim zdaniem nie ma takich zawodników. To jest sport jak każdy inny i uczestniczą w nim ludzie. Każdy może przegrać.
Nie dalej jak 2 miesiące temu niby po za zasięgiem był BJ Penn.
A jak Machida wygrał z Rashadem to wszyscy wróżyli mu bardzo długie panowanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
"Teraz Rua vs Anderson i kolejna wygrana Shoguna :P"

Niestety nie widze Shoguna w walce z Silva. Jest zbyt otwarty w stojce. Ten chaotyczny szturm, po ktorym notabene uszkodzil Machide, byl bardzo podobny do ataku Forresta na Andersona. Idealny styl dla Silvy.


Nie był chaotyczny. A że jest "zbyt otwarty w stójce" mówiło się już przed pojedynkiem z Machidą.

Co do obalen Shoguna. Chyba troche przesadzacie. Moim zdaniem Shogun sam szukal parteru zarowno z Liddellem, jak i Machida w drugiej walce. Z Liddellem ostatnie zejscie, jak i 2 niedzielne zejscie do parteru odbylo sie z inicjatywy Shoguna. Sam ich tam sprowadzil.

O, być może masz rację! Może wiedział, że poradzi sobie na glebie i nie marnował sił na przepychanki.

W każdym razie czekam na jego walki z:
Andersonem Silvą, ponownie z Rampagem i ponownie z Griffinem. Liczę na porządne zgnojenie zwłaszcza tego ostatniego.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
O tak Puar walka Shogun vs Rampage 2 to by było coś niesamowitego. Wydaje mi się że Rampage jest teraz o dużo lepszy niż w Pride. Na dodatek w ogóle już nie używa swoich slamów... Czemu?

PS W sumie to ciekawe czy mu czasem nie zaszkodziła taka roczna przerwa bo trochę się boję.
PS 2 Ktoś napisał, że Evans może zagrozić Shogunowi. Niby jak? Machida pokonał Evansa, Shogun styrał Machide. Lecz nie zawsze takie coś się sprawdza.
Ja bym chciał zobaczyć też pojedynek Shoguna na 100% świetnie przygotowanego i Jon Jones'a też w świetnej formie! Była by jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez jak pisałem wcześniej licze na rewanż Shoguna z "czarnuchem mma" po latach tylko niech pierw Page wygra z Evansem, peirun wie właśnie jak z tą jego forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
Może popadam w zbytnią euforie, ale wydaje mi się żę shogun może zdominować lhw, choć wcześniej wielu ogłaszało już ere machidy( za długo nie trwała) poza tym dużo mówi się o kolanach w parterze co też byłoby atutem shoguna.

Vale Tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
rewanż z rampagem byłby za***isty, oczywiście jeżeli page sklepie evansa (obawiam się lay$pray i wygranej evansa) rampage pokazał w walce z vandem że to już nie ten sam page z pride'a tylko te jego girki jak je shogun pierdyknie z lowa to może być nieciekawie ale w wymianach bokserskich może się shogun nadziać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
http://twitter.com/wandfc

Shogun with 106 kg win on fight with fedor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wand chyba wali cepami w klawiature
Swoją drogą to co on mówi mi nie dawało spokoju w 2005 - wtedy ewidentne było, że Shogun>>Wand, ale mistrzem nie zostanie bo to kolega z zespołu. Wtedy aż się prosiło o walkę Shogun vs Fedor, ale nie bo po co robić coś takiego jak można zamiast Shoguna dać Fedorowi Zulzinho...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Dopiero dziś obejrzałem gale, i na szczęście bez przykrych niespodzianek. Shogun na początku kariery w UFC nie wypadł za dobrze, ale jako jedyny pokazał, że można się odnaleźć w nowej rzeczywistościprzeprowadzając się z Pride.Martiwło mnie przed Liddellem jego cardio, ale już chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego. Właśnie ciekaw jestem, jak wyglądałaby teraz walka z Rampage-em. Chciałbym żeby Rampage wygrał z Evansem, dostałbym jeszcze odpowiedź na pytanie, czy rzeczywiście był Quin wtedy taki słaby(Pride), bo w/g mnie nie. Już w walkach z Wandem był naprawdę dobrym zawodnikiem. A co do A.Silva vs Shogun, oj trudno by było coś obstawiać, ale walka by była prawdziwym bumem. O Kimbo nawet nie chce mi się pisać, ale dla oglądalności go wcisneli, przecież to ulicznik No1 USA Koscheck niby ok, ale oprócz zapasów widać, że nie mógł polegać na niczym innym.

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2010-05-12 17:16:59

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 113 walki do zassania!

Następny temat

sprzedamnowe rekawice do mma

WHEY premium