SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 113 - wyniki, newsy, bonusy i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
Słaby proszę bardzo:
http://www.mmator.com/

Dawno nie cieszyła mnie tak wygrana żadnego zawodnika jak dzisiaj.
Shogun teraz porządzi, chyba że dostanie Andersona ,ale chciałbym zobaczyć tą mega walkę.
Co ciekawe zauważyłem w walce to to że Shogun od początku stosował to co wychodziło mu w swojej poprzedniej walce z Machidą, taktykę miał tą samą tylko że dzisiaj postanowił że nie będzie się ze smokiem *******ił
Mały Nog teraz wygra kilka walk i może będzie, kolejna świetna walka pomiędzy nim i Shogunem

Semtex z Fragglesem dali widowisko, jeden strzela fake w trakcie walki, a drugi atakuje już po walce. Do tego nudna walka, zero sytuacji ani z jednej ani z drugiej strony, z dużej chmury mały deszcz.

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dziękówka

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem świeżo po obejrzeniu gali, i musze przyznać że 113 biorąc pod uwage całokształt to naprawde dobra gala!! w main cardzie nie było nudnej walki

po kolei:

- Alan Belcher def. Patrick Cote by Submission (Rear Naked Choke) at 3:29, R2

Przyznam sie że niedoceniałem Belchera, i zaskoczył mnie z bardzo pozytywnej strony dominacja nad kanadyjczykiem przez całą walke i zakończenie w dobrym stylu. Nie podobała mi sie reakcja publiczności, i te ciągłe buczenie ale to jednak Amerykai tak źle nie było. Trzymam Alana za słowo że gdy dojdzie do walki z Andersonem da z siebie wszystko.




- Matt Mitrione def. Kevin "Kimbo Slice" Ferguson by TKO (Strikes) at 4:24, R2

No cóż, pierwsza reakcja na Mitrione to - ciekawe czy jak dostanie po ryju od Kimbo to też tak będzie zacieszał. Ogólnie peirwsza rudna ciekawa, w drugiej już znaczna przewaga Matta i słuszne zakończenie walki przez Dana. Kimbo pokazał na początku ładne rzuty jednak myślałem że stać go na więcej. Niech wraca do obijania kolesi za burger kingiem




- Jeremy Stephens def. Sam Stout by Split Decision (30-27, 28-29, 29-28), R3

3 rudny zaciekłego okłądania sie, jednak bezskutecznie ale przyjemnie sie oglądało, jednak waga lekka to waga lekka wg mnie powinien amerykanin jednak wygrać jednogłośnie, bo trafiał mocniej i częściej.




- Josh Koscheck def. Paul Daley by Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27), R3

Przed walką wszyscy byli zachwyceni Daleyem, jaki to on nie jest młody i świetny i wogóle. Ja typowałem, że Koscheck spokojnie sobie z nim poradzi właśnie w taki sposób jaki zrobił, miałem jednak nadzieje że uda mu sie wyciagnąć jakieś poddanie. Paul w obliczu zapasów Kosa nic nie mógł zrobić. Josh Wygrał zasłużenie. A incydent po walce? Rozumiem że przed walką panowie umieli sobie nawrzucać, jeden do drugiego moze szacunku nie miec, ale aż tak nie umieć przegrywać i pokazać jakim sie jest frajerem?? To było żałosne, a poza tym jak komentatorzy i Kos po walce powiedzieli "to był najlepszy cios Daleya w tej walce" dobrze że go wywalili, niech jeszcze mu dołożą konkretną kare. Swoją drogą ciekawe co tam gadali pod koniec w parterze.




- Mauricio Rua def. Lyoto Machida by TKO (Strikes) at 3:35, R1

No i main evencik lubie Shoguna, i jestem z tych co uważają że wygrał 1szą walke dlatego mocno mu kibicowałem. Wyraźna przewaga Shoguna od początku rundy, choć to Machida obalił go te 3 razy, jednak szybko sie panowie podnosili i nie mieli zamiaru kulać. Mauricio bez żadnych wątpliwości wykończył Machide, po tym ostatnim ciosie widać było wyraźnie że sam chciał wstawać i sędzia nie musiał go od leżącego Lyoto oderwać, on po prostu leżał już nieprzytomny. Nareszcie! I ta radość Shoguna po walce bezcenna podoba mi sie szacunek dla przeciwnika jaki zaprezentowali obydwaj brazylijczycy, właśnie na tym polega ten sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mitrione tak jak przewidywałem bez żadnego problemu poradził sobie ze Slicem. Kimbo zrobił wprawdzie postępy, ale Meathead złoił go na lajcie jak młodszego brata. W zasadzie przez większość walki miałem wrażenie, że mógł go wykończyć kiedy tylko chciał, ale postanowił się dłużej pobawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 198
Czekam Shogun vs Anderson Silva!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj jak dojdzie do tej walki to będzie ciekawie, oczywiście będe za Shogunem! Silva zawsze marudził że nie chce walczyć ze swoim kumplem czyli Lyoto, a teraz na tronie w LHW siedzi Shogun wiec nie widze problemu by podbił do tej wagi :D a pierw czekam na spotkanie w ringu po latach Shoguna i Rampage (o ile da rade Evansowi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie umniejszajac shogunowi ale chyba z lyoto bylo cos nie tak. podlany, jakby zmeczony po kilku chwilach. nalezy sie shogunowi juz za poprzednia walke, ale w tej mysle ze oprocz dyspozycji shoguna , to jakis problem z lyoto przyspieszyl zakocnzenie pojedynku.

mitrione kimbo jak sie spodziewalem

kos daley myslalem ze bedize wiecej stojki po tym co gadal kos, outwrestled jednym swloem niga. no i zachowanie jak z dzungli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Z Shogunem większe szanse ma Rampage niż Rashad. Chociaż obaj mają gorszą stójkę, gorszy parter. Ponadto Rashad dostał oklep od Machidy a Rampage pokazał z Griffinem że nie umie bronić lowków co w perspektywie spotkania z Ruą dobrze jego nogom nie wróży. Walka z Andersonem raczej nie w najbliższej przyszłości (jeżeli w ogóle kiedyś).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Jak miło przeczytać jakąś dyskusje nie o Pudzianie

Ja jestem sceptykiem co do Shoguna i osobiście moje zdanie jest takie, że utrzyma MOŻE 2-3 walki pas i nie zdominuje lhw. Stawiałem na Shoguna w tej walce jak pisałem w temacie z typami, ale co do przyszłości Shoguna trzeba wziąć kilka czynników pod uwagę, bo zwycięstwo z Machidą świetne, ale on mu pasował bardzo stylowo, bo w pierwszej walce wygrał tak naprawdę przez lowkicki (wiadomo werdykt), które robią różnicę między karate a MT, a w drugiej walce Machida raz, że psychicznie pękł to jeszcze musiał zmienić swój styl walki przez co stracił wszystkie swoje atuty. Poza tym Shogun raz, że będzie miał problem z zapasami, dwa, że w walkach z silnym przeciwnikiem z duża ilością klinczu i przy siatce ma słabe cardio, trzy Shogun ma bardzo dobrą stójkę, ale jest do ogrania, bo już go sadzili w walkach i ręce od niego lepsze ma może kilku innych i po czwarte nie wiem czy mu będzie tak łatwo przeważać w parterze, bo Griffin sobie z nim radził, a Colemana poddać nie mógł... Także ja mówię, że wg. mnie RACZEJ nie zdominuje LHW na długo..

Co do ewentualnej walki z Rampage to jest faworytem owszem, ale nie można brać za bardzo pod uwagę porażki Jacksona kilka lat temu bo miał kontuzje i jego boks od tego czasu rozwinął się do poziomu jednego z top p4p w mma pod tym względem (wg. mnie). No i nie widzę katującego kolanami Shoguna znowu, on nie jest tak silny w porównaniu do innych zawodników jak kiedyś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 113 walki do zassania!

Następny temat

sprzedamnowe rekawice do mma

WHEY premium