SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typ budowy ciała..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
tak własnie jest nie idzie przytyc (zresztą juz pisalismy razem ze soba Driztek)
brzuch wogole nie trenuje a gore klatki to na skosie sztangą i chantelkami. chyba ze masz jakiś inny sposób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To, że wszędzie piszą, że tak jest to nie musi być prawda tak samo jak to, że wyciskanie zza karku i podciąganie sztangi wzdłuz tułowia to są bardzo dobre ćwiczenia na barki, tak samo jest z rozgrzewką przed treningiem, krążenia itp. które nie są anatomiczne dla stawów a wszędzie piszą aby tak się rozgrzewać, nawet w szkole tak wygląda rozgrzewka.

Jesli byłby podział na endo/mezo/ekto to można by powiedzieć, że kazdy z nas jest taki sam [ a w rzeczywistości KAŻDY JEST INNY, te wszystkie podziały nie uwzględniają wielu spraw, jeżeli byłby taki podział to każdy z czynników takich jak:

-choroby
-przemiana materii
-proporcje ciała
-hormony
-wysiłek
itp.

byłyby STAŁE a są zmienne bo każdy człowiek moze je regulować, przemiana materii może ulec zmianie w wyniku diety/wysiłku, proporcje ciała ulegają zmianie przy treningu/diecie, hormony także nie są stałe, wysiłek także nie jest stały - wszystkie te czynniki ulegają zmianie i nie tylko one więc nie da się jednoznacznie zaszufladkować człowieka bo u kazdego te wartości są inne.


Jeśli nie tyjesz - przeanalizuj diete, za mało kalorii, pokaż diete.




Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-11-20 19:33:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
Nie chodzi mi o kłótnie, bo nie po to pisze na forum.
a jeżeli chodzi o rozgrzewkę to poczytaj dokładniej zanim sie wypowiesz.
słaba rozgrzewka większe prawdopodobieństwo kontuzji. a tez musze dodac ze jak mięśnie mają wikszą temperaturę to ich wydolność jest wieksza i tak samo przyrost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Gdzie ja napisałem, że nie powinno się rozgrzewać ?

Napisałem tylko, że w większości przypadków rozgrzewka jest zła [nie anatomiczne ruchy, krązenia stawów itp.].

Pokaż diete, tu szukałbym problemów z przytyciem.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-11-20 19:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
jak bym ci pokazał dietę to zaczął byś się śmiać.
mam słaby apetyt rano praktycznie nie jem. a zeby coś zjeść to musze sie zmuszać
(wiem ze dostane opierdziel od was no ale napisza jak jest u mnie z jedzeniem)
6.00 - nie ma sniadania
10.00 - kawa
13.00 - zdrowa porcja ziemniaków 4 kotlety z kurczaka i do tego jakaś sórówka
17.20- ziemniaki i stek cielecy tez razy 2
21.00- ziemniaki i kurczak
tak ze wychodzi na to ze jem tylko 3 razy dnia ale za to w obfitych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak jak myślałem, nie tyjesz bo leży dieta.

Nie ma w ogóle zdrowych tłuszczy.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

szukaj tutaj 10 wskazówek żywieniowych bo przy takiej diecie efekty będą marne.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-11-20 19:53:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
ej a co byś powiedziła na jakieś weglowodany zeby dokupić tak by mi było łatwiej. bo rano mam jakiś wstręt do jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Stawiałbym na te ziemniaki na noc i dlatego możesz nie zjeść śniadania ale to tylko moje zdanie.

Poszukaj 10 wskazówek zywieniowych, zadne odzywki nie są ci potrzebne, skup się na jedzeniu, odwiedź także dział Odzywianie i poczytaj reszte postów podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
ok wielkie dzięki za pomoc. Postaram się wprowadzić zmiany w moim trybie zycia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niechec do martwego ciagu

Następny temat

Plan do sprawdzenia

WHEY premium