SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuńczyk - lepszy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shadow, powinno pomóc to co mówiłem na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Ja tuńczyka jem tylko w sosie własnym (też uważam na tłuszcze) z chlebem żytnim razowym i to smaruję lekko ketchupem, nawet mi smakuje.

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podam wam przepis na tunczyka jednego z amerykanskich kulturystow: Przplukac tunczyka ciepla woda, osuszonego zmieszac w mikserze z cola dietetyczna, podobno za***isty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi to dziadostwo już od dawna nie smakuje. Wogóle nic co jem już mi nie smakuje.. kurczak codziennie, ryż codziennie, ****a ser biały też codziennie.. Ale zawsze powtarzam że zarcie ma działać a nie smakować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
M_I_K_O - może smak straciłeś od tych swoich "odżywek" firmy Polfa/Jelfa- he,he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
ojciec zawsze mi kupuje w hurtowni salatke z tunczyka jest ona zae***ista. jest wile roznych smakow i nie czuc samego smaku tunczyka. a przy okazji chcialem zapytac czy lepsza jest slatka z tunczyka czy sam tunczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez musze to sprobowac bo za bardzo go nie lubie chcociaz wiem ze jest bardzo dla nas kulturystow odzywczy
pozdrawiam

Mortiis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3437
Tmaj -> sprubowalem Twojej rady i faktycznie jest lepiej dzieki

Zadowolenie jest wrogiem postępu!
Pozdrufka )

Shadow aka ZDV-12
Music was my first love
Strona BEATS FACTORY!!! -> www.beatsfactory.prv.pl !!!
Pozdrufka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej,

tuńczyka w oleju ciężko się trawi - więc nie radze jeśc tego wieczorem

a tak poza tym - tuńczyk to nie jest jedyna ryba dostępna na rynku :)

super smakują mi ryby przyrządzane na parze albo gotowane - ale oczywiście trzeba doprawić je jakimiś przyprawami - w każdym razie rzecz wchodzi lekko i przyjemnie - polecam

r.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodzu... bo naśle na Ciebie chłopaków z medyka... he he POzdrofka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chłopak na aerobiku

Następny temat

Odpust zupełny ;)

WHEY premium