SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujesz?Szukasz PLANU?Zajrzyj TUTAJ!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5545
Najważniejszy w przygotowaniu siłowym pod sztuki walki jest etap "injury prewention". Zanim zawodnicy wejdą w cykl przygotowań do walki to wchodzą na 2 miesiące na taki trening.

Tutaj fajne demo takiego treningu




trzeba wzmacniać więzadła, stożki rotatorów, przedramiona,

Faktycznie tego typu trening co kolega wrzuca się sprawdzają pod sztuki walki, ale powodują niesymetryczne umięśnienie co może prowadzić do kontuzji.

Ja np miałem słabe mięśnie skośne brzucha w stosunku do prostowników grzbietu i często je naciągałem przy obaleniach judockich. Robiłem same ciężkie ćwiczenia i po macoszemu trenowałem inne partie. Ten sam problem miałem z kolanami od robienia samych przysiadów na nogi, teraz mam niesymetrycznie rozwinięte głowy uda. Muszę nadrabiać treningami różnymi.

Znam setki takich sytuacji. Każdy plan treningowy należy rozpatrywać indywidualnie i należy pamiętać że przy grapplingu jest tyle kontuzji że szok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Poruszyłeś ciekawy temat, ale myślę, że takie informacje umieściłbym w innym temacie niż ten. Przy okazji sprawdź powiadomkę. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Mamy juz srode,3 pazdziernika,dzien szczegolny,moj Papcio konczy dzisiaj 57 lat,a ze to twardziel,przedstawiciel"starej szkoly",to i dzisiejszy trening musi byc brutalny!!!

10 rund na czas
-kettlebell wymachy/wymachy hantla x10
-rollouts x10(koleczko do miesni brzucha)
-burpees x10
-mountain climbers x10









Wszystkiego Najlepszego Staruszku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Swingsy dwurącz? Co zamiast rollouts, przenoszenie hantla leżąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Wymachy dwuracz,a rollout zastapilbym planks to push up 30sekund,filmik wrzucilem strone wczesniej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
znam thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Dobry planik z ulubionymi cwiczeniami...:)

1)przysiady 3x5
2)marwty ciag na prostych nogach 3x5
3)podciagania podchwytem 3x5
4)wioslowanie hantla 3x5
5)wyciskanie plasko 3x5
6)wyciskanie zolnierskie 3x5
7)core holds-planks 60 sekund
8)sprint 30 sekund on 130 sekund off x10



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
ten ostatni trening to typowo silowy tak? myslisz, ze bedzie szła na nim sila mimo 3 serii na dane cwiczenie? sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W ostatnim nie jest czasem 30s/30s? A nie 130? Jakoś tak bije po oczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Jest fakt,niedopatrzenie,dzieki 30on/30off x10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podejscie do treningow

Następny temat

UFC on Fuel TV 5 wyniki.

WHEY premium