SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi Wrestlerów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
bezsensowny argument, wwe to zwykłe show gdzie dwóch czy iluś tam kolesi udaje że się naparza, oczywiście w widowiskowy sposób bo to ma się podobać kumasz ? jak to można porównać do piłki nożnej ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 646
15 lat.myślę że umieją.Mogę wam wymieniac wielu zawodników którzy ,,umieją się klepac'' Cm Punk ma brązowy pas karate,John Cena był mistrzem Olimpia ( czy jakoś tak) Randy Orton świetny zapaśnik,The Rock, też zapaśnik,Jack Swagger futbolista,i mogę jeszce wielu wymieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
bo jest to swoiste połączenie różnych technik z zapasów w show ale tylko i wyłącznie ustawione i udawane to nie mma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ale zrozum nikt cie nie atakuje, każdy interesuje się czym chce ale daj sobie wytłumaczyć, oni w żadnym stopniu nie biją się na prawdę, to jest ustawione pod publikę show i nie piszę tego na przekór tobie tylko tłumaczę jak jest na prawdę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 646
ja się mogę zgodzic na wszystko co mówicie,ale to nie jest udawane tylko wyrezyserowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 646
wiem jak jest na prawdę,że zwycięzca i przebieg walki są z góry ustalone,że to ma być efektowne i ma się podobac publice,ale nie jest udawane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
człowieku a czy wyreżyserowane przeczy jakoś słowu udawane ? cała walka jest wyreżyserowana podczas której zawodnicy udają że się klepią co jest w tym niejasnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 646
i myślisz że to nie boli ? że te wszystkie środki przeciwbólowe biorą tylko po to żeby wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wyreżyserowane ok, ale udawane także - jak nazwiesz to że od lekkiego klepnięcia zawodnik upada, bądź przy rzutach zawodnik pomaga przeciwnikowi wyskokiem? Skończmy już ten spam.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-07-19 01:06:51

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 646
to się nazywa w wrestlingu współpraca ringowa....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łydek

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny

WHEY premium