SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w wieku 12 lat ? Można?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Ja tam bym sobie odpuscil siłke w tak młodym wieku. Przyjdzie na to czas. Pompki itp w zupełnosci ci wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
W tym wieku i tak ci mięśnie nie za bardzo urosną. Zacznij teraz grać w gry zespołowe, biegać. Jeśli olewałeś lekcje wfu to już tego nie rób, dawaj z siebie wszystko. Jak już zdobędziesz wprawę i ogólnie wczujesz się sport to uprawiaj już bardziej na serio lekkoatletykę. Jak już będziesz w tym niezły, to zacznij pływać to wyrobi trochę twoją siłę. Później weź się za pompki, brzuszki i podciągania, żeby w końcu po tych trzech ciężkich latach obcowania ze sportem zacząć chodzić na siłkę. To będzie przy okazji test czy wytrwasz czy nie, jeśli poddasz się na początku to tak samo szybko w przyszłości znudzi ci się siłka, ale jak zrobisz wszystko co powiedziałem to bardzo szybko przyrośniesz w mięśnie i siłę, chyba że jesteś ekto.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
ja sie nie znam ale:
podobno w wieku 165 lat mozna zacząć trenngi siłowe POD OKIEM FACHOWCA. Wcześniej mozesz nabawić się kłopotów... Biegaj, grał w piłkę, weź rower i przaejqażdżkę sobie zrób, pływaj, ćwicz w domu brzuszki, pompki, etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiennik cwiczen

Następny temat

Sila uchwytu dloni

WHEY premium