SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3530
Wracam po 2mies. przerwie od silowni. Postanowailem cwiczyc w domu i mam -narazie- taki skromny zestaw:
gryf,gryf lamany,hantle, laweczka niestety tylko plaska... i wystarczajaca obciązenia, drazek dokupie na dniach.


Nie wiem jakim planem zaczac trenowac i jakie cwiczenia najlepiej uzywac, bo w domu i z takim zestawem to co innego niz na silowni,
dlatego prosze was o pomoc, przy wyborze najlepszego treningu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
To my mamy Ci ukladac trening?
Masz sprzet, wiedze i ukladasz i po problemie, a co to ma do zaawansowanych to nie bardzo wiem

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3530
hm zle to powiedzialem.
inaczej..
Nie wiem czy lepiej mi jest trenowac splita czy fbw.

Bo w fbw, moge robic tylko głowne cwiczenia na sztandze (przysiad,mc,plaska,push,wisolo,) i z moim sprzetam tak jest elegancko. tylko jak to zrobie to na bica i trica nie mam sily/ochoty.

A na splicie, jest wiecej kombinowania, wiecej cwiczen, a ze sprzetem jest kiepsciutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Moze za duzo robisz serii/powtorzen w fbw i stad taka niechec.
A co do splita to jeszcze tylko drazek i masz pelen wachlarz cwiczen przy Twoim sprzecie, nic wiecej Ci nie potrzeba

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3530
Niechec z tad, bo jak zrobie te wszytskie ciekzkie cwiczenia to juz poprostu mi sie nie chce
A co do splita, to tam duza role odgrywaja hatnle, a z tymi jest lekki problem, poniewaz mam tylko 4x,2,5 i 4x5 reszta to duze ciezary i pojawia sie problem z rozlozeniem tego na dwa hantle, bo wtedy jest albo za lekkie, albo za duza progresja.

No ale w sumie dam rade, tylko męczy mnie brak skosu na klatce ... co z tym zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka pomocy ?

Następny temat

Trening domowy ogólny

WHEY premium