SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening sportów walki - bezpieczeństwo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 483

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

70

Wzrost

182

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 389 Napisanych postów 768 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6009
W BJJ też jest cała masa urazów sam nie raz wyłapałem kolano na pysk jak koleś wchodził szybko w garde i nie zdążyłem załapać że będzie skakał.
Tak wiem że to dziwne jak tak pomyślisz ale na poziomie początkującym są różne cyrki hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6296 Napisanych postów 76172 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755663
Porównujesz sport zawodowy z amatorskim treningiem osoby początkującej. Jedno ma się nijak do drugiego. Przede wszystkim nie słyszałem nic na temat tego, aby wymienieni pięściarze mieli jakieś problemy neurologiczne. Badania również nie wskazują żeby w boksie profesjonalnym był to problem znaczenie większy, niż u osób z brakiem aktywności fizycznej. Poza tym, ucząc się tabliczki mnożenia, nikt nie nakaże Tobie wybrać się na światowe konkursy matematyczne. Jeżeli rozumiesz co mam myśli. Każdy sport profesjonalny odbiega od zasad zdrowia, w odróżnieniu od amatorskiego.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push Pull - ocena

Następny temat

Trening Push Pull (średnio zaawansowany) - ocena

forma lato