SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening push pull 3 razy w tyg

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam czy mógł by ktoś zrobić mi trening push pull 3 razy w tygodniu tylko bez MC przysiadów bo mam przepukline krzyżową oczywiście na masę dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
Witaj

Witam czy mógł by ktoś zrobić mi trening push pull 3 razy w tygodniu tylko bez MC przysiadów bo mam przepukline krzyżową oczywiście na masę dziękuję

ogolnie samo zrezygnowanie z przysiadu klasycznego i martwego ciagu nie zawsze pomoze w tym, aby sam plan nie stwarzal problemu, jednak by to ocenic konieczna by byla wizyta u trenera ktory zna sie na fgizjo i jest w stanie sporo podpowiedziec, co do pozycji wykonywanych cwiczen

co do planu moze byc to opcja ponizsza

Trening:
Dzień 1 PUSH
-Przysiady bulgarskie bez obciazenia 4x12 - powinny byc ok, gdyz stabilizujemy miednice
-Wykroki chodzone 3x12 - zamienic mozna na wejscie na boxa lub zakroki, lub wyprosty
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x8
-Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4x12
-Arnoldki 4x12
-Wznosy boczne (odwodzenia) 3x12
-Odwrotne pompki 3x12
-Wyprosty na wyciągu górnym 3x12
-Plank klasyczny 3x max

Dzień 2 PULL
-Podciąganie na drążku 4x8
-Wiosłowanie hantla w oparciu o lawke 4x8
-Uginanie podudzi leżąc 4x12
-Szrugsy z hantlami siedzac 4x8-10
-Odwrotne rozpiętki 3x12
-Uginanie młotkowe przedramion 3x10
-Uginanie przedramion ze sztanga 3x8
-Allaszki 3x12

oczywiście musisz plan dostosowac do swoich mozliwosci, wykluczyc te cwiczenia, gdzie bedzie pojawiac sie problem z plecami i korygowac go na biezaco

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia w ktorych nie mogę dodawać ciężaru z treningu na trening.

Następny temat

Sklep Trojboisty w Krakowie rzeczy SBD gdzie

WHEY premium