SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ogólnorozwojowy rozpisany przez trenera S4...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
Witam,
dziś 1 dzień na siłowni... nie miałem specjalnej koncepcji na trening a zależy mi na redukcji zrzuceniu trochę kilogramów. Złapałem trenera w s4 żeby mi rozpisał trening z racji że mam takową możliwość... ale i tak uważam że to trening trochę słaby "na kolanie pisany na szybkiego"
Co o nim sądzicie ? :
Ściąganie drążka wyciągu pionowego do klatki/karku 3x 15
Wyciskanie na maszynie siedząc 3x15
Wyciskanie na maszynie zza karku 3x15
Prostowanie przedramion z linkami wyciągu 3x15
Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 3x15
Spinanie na maszynie siedząc 2x25
Spinanie na maszynie leżąc 2x25

Taki tam trening dostałem. Zaznaczam że nie mogę za specjalnie robić nóg bo mam uszkodzone kolano (więzadła) ale może po ściągnięciu wody będę mógł robić i tę partie mięśni.

Tak jak wspominałem zależy mi na redukcji więc ten trening w ogóle mi nie pasuję, ale za 30zł dopiero mogą mi go inaczej rozpisać oO

Co proponujecie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
powiem Wam że jest git ten trening... z pomysłem dzięki za pomoc... zobaczymy jak to dalej pójdzie po 6-8 tyg co będzie... jak na razie typowe zakwasy ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Śmiech na sali.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
nie dopisałem tam że prosiłbym o korektę i pomoc w treningu co i jak robić... bo jak widać od trenera na siłowni nie wiele dostałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Wypełnij pierw ankietę działu.Trudno jest doradzić w ciemno.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
Płeć : mężczyzna

Wiek : 24

Waga : 107,8

Wzrost : 178

Cel treningowy : redukcja

Staż treningowy na siłowni : krótkie epizody z długimi przerwami czyli można by powiedzieć że 0

Uprawiane inne sporty : basen, praca w biedronce :]

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full - siłownia itp

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : uszkodzone kolano, więzadła

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: nie było planu

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie określono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ciekawe jak wyglada pakiet za 30zl. na takich silowniach wiekszosc trenerow to przypadkowe osoby z mala wiedza. do tej pory tylko kilku spotkalem ktorzy znali sie na robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
po sylwetce gościu wyglądał na ogarniętego itd ale pewnie za darmo nie chciało mu się myślec i kombinować wiec polecial schematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
w ankiecie wpisałem brak diety ale wiem że to podstawa ale nie chciałem rozpisywać. Więc pomińcie fakt ze dieta to podstawa i bez nie je nie ma co robić czego kolwiek, bo wiem to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

przeczytaj. zaproponuj cos pod siebie i napisz. zawsze ktoś pomoże. samo nic sie nie zrobi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
tak jak mówiłeś w oparciu o tą stronkę zrobiłem rozpisałem sobie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
kurde...

o to on:
na zasadzie A,B,A B,A,B na zmianę <- nie wiem czy to do końca dobre
Zestaw A:
Wyciskanie hantli na skosie 3s
Wyciskanie hantli stojąc 3s
Sciąganie drążka wyciagu pionowego do karku 4s
Mc 3s
przysiady z obicążeniem na maszynie pod skosem 4s
Uginanie ramion ze sztangą 3s
wyciskanie hantli zza głowy 3s

Zestaw B:
Wyciskanie sztangi płasko 3s
Military Press 2s
Mc 3s
Sciąganie drążka wyciagu pionowego do karku 4s
Przysiady ze sztangą 3s
Spinanie na maszynie 3s
Prostowanie ramion na wyciagu 3s
Uginanie ramion z hantlami w uchwycie młotkowym 3s

Trening pon - sro - pią
we wtorek bądź czwartek albo sobote basen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie treningu na mase.

Następny temat

Pomoc w doparcowaniu Treningu

WHEY premium