SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening masa do sprawdzenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Co do białka - nie mam pojęcia. Zapytaj w dziale firmowym Activlab

Fakt, brzuch jest nieco przesadzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
Z brzucha jestem jak narazie najbardziej zadowolony :) dlatego tak go tyram :) Inni najpierw pakują a potem myślą ze przydał by sie kaloryfer, ja natomiast brzuch cwicze ok 8 miesięcy teraz niestety pokryty w całości fatem BF 14/15% no ale podczas rzeźby mam nadzieje ze sie bede miał czym chwalić :) Od kąd ćwicze widze ze moja lewa strona roswija się lepiej niż prawa, jaka może być tego przyczyna ??

Aha wcześniej pisałem ze niechce być szeroki teraz moge pokazać oco mi chodzi :D wiem wiem ze to kolega z forum ale ...

Jakie mięśnie powodują taki rozrost ?? wygląda to strasznie.

Zmieniony przez - ziom885 w dniu 2011-11-19 16:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Body Fat 15% powiadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
Z tego co wyliczyłem tak wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
QUEBLO
dość objętosciowy plan ale ćwiczenia dobrane przyzwoicie. Nie wiem tylko co rozumiesz jako np wykroki + żuraw. Czy robisz na przemian raz to i to, czy najpierw 3 serie tego a potem 3 serie tamtego...
Jak dla mnie to z brzuchem przesadzasz.



Ok ok Więc tak Leci 3 Serie Wykroków 3 następnie 3 Serie Żuraw.

Jeszcze jedno pytanie dotyczące cykli. Gdy zaczynałem cykl na mase byłem juz troszeczke podlany ale doradzono mi zeby nie zwracać na to uwagi bo i tak jestem juz wystarczająco chudy.

I teraz sastanawiam sie czy leciec 6tyg Cykl masa / 4tyg Cykl redukcja/rzeźba potem znowu 6 tyg Masa i tak cały czas. Podobno po 6 tyg trening należy zmienić bo mięśnie sie przyzwycajają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to już sam musisz decydowac czy chcesz masowac czy rzeźbić. Jeśli wybierzesz masę to po prostu zadbaj o michę by nie podlało Cię jeszcze bardziej i tyle

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
Dieta jest od ponad 10 miesięcy :D ciągle modyfikowana pod dany cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
Dobra więc tak :D

Jestem właśnie po treningu całość ćwiczy sie fajnie ale jest parę rzeczy które chciałbym poruszyć.

Nogi: Syzyfki 3x + wspięcia na palce 4x - Jest ok

Plecy: podciąganie na drążku nachwyt szeroko do klatki 3x + Tutaj niestety mały problem, nie moge zrobić szerokiego uchwytu bo mi sie łokcie blokuja w futrynie.

MC na prostych nogach ze sztangielkami 3x

Klatka: wyciskanie sztangielek 2x + Przenoszenie hantla za głowę 2x - Albo mi sie wydaje albo Strasznie słaba pompa.


Barki: wyciskanie sztangielek 2x - Jest Ok

Biceps: uginane ramienia ze sztangielką stojąc z Supinacją 2x - Niby ok ale łatwo poszło za lekko, Na bisu strasznie szybko rośnie mi siła.
Na początku 10kg to było sporo teraz 10 to jak bym machał samym gryfem.

Triceps: pompki z rękami z tyłu 2x - Tutaj ok

Przedramie: uginanie nadgarstków ze sztangielkami nachwytem 1x - Ok
podchwytem 1x

Brzuch - Tutaj pozmieniałem bo pisaliście ze przeładowany
-dolne - unoszenie nóg w zwisie zbciążeniem na kostkach 2kg 1x14 / unoszenie nóg w leżeniu - 2x14

-skośne - skłony boczne ze sztangielką 12kg -3x14

-górne - spięcia z obciążeniem 10kg w rękach za głową 3x14

Brzuch z obćiążeniem zaj***sta sprawa, Fajna pompa ABS przy tym wymięka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
podciągaj się nachwytem na szerokośc barków(lub w takim rozstrawie dłoni by Ci futryna nie przeszkadzała) lub podchwytem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2403
a co z reszta ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Gimnastyczny

Następny temat

Praca , praca i jeszcze raz praca - pomocy.

WHEY premium