SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening hantlami(biceps)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mam w domu jeden ciezarek 10kg chcialbym zaczac cwiczyc na biceps, ale nie mam treningu, nie znam sie na tym wiec nie moge go sobie wypisac czy moglby ktos mi posciecis chwile i napisac jak cwiczyc?max podnosze 10kg ok 23razy chcialbym cwiczyc na wyglad a nie na sile. Bardzo prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
i jednym ciezarkiem nic nie zdzialasz dlaczego nie mozesz kupic sobie karnetu na silownie???? niektorzy robia sobie wlasne silownie ...troszke zapalu a wszystko sie da...jezeli i to trudno to zacznij robic cwiczonka ogolnorozwojowe a nie tylko biceps na wyglad :):): pozdro 600

" ...Only God Can Judge Me... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko w tym problem ze silownie mam za daleko wiec odpada...a chodzi mi tylko o biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
silownie mam zadaleko lol
zacznij czytac wyszukiwarka wiesz co to a wracajc do tematu to sam pokombinuj masz tu linka i cos tam znajdziesz napewno dla siebie
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm#biceps

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no juz po moim treningu podnosze 15kg...:) moze jak na razie tylko 12 razy ale sadze ze w miare czasu dojde do 20;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
w treningu na mase liczba powtorzen na bicka powinna caly czas oscylowac miedzy 8-15, jesli kolejne powtorzenia beda Ci przychodzic z latwoscia to nie rob ich coraz wiecej, a postaraj sie o wiekszy ciezar i nie cwicz samego bicka.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mam do was pytanie zaczalem podnosic na poczadku od 3 kg teraz doszedlem do 17,5kg i mam problem pierwszy raz podnioslem 4 razy teraz ok 10 ale juz od jakis 8dni ani razu wiecej...nie wiem czego to wina robilem przerwe 2 dni aby nie cwiczyc codziennie i nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST

Następny temat

Problem z nadgarstkiem a trening

WHEY premium