SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do pracy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
Witam was koledzy.
Ogólnie moje pytanie jest związane tym ze za 3-4 lata mam zamiar spróbować swoich sił w PSP, a co się z tym wiaże należałoby jakoś wyglądac ;)
Konkretniej chodzi mi o to by być dobrze zbudowany ponieważ przy moim wzroście 193 i wadze 85 kg to mizernie wygląda heh
Wiadomo że szerszy, wieksza łapa jak najbardziej a nie jak witka ;d
Trening chciałbym zaczac u siebie w piwnicy a niestety za duzo miejsca tam nie ma, a sprzęt też nie zachwyca poniewąż aby jest ławka i drążek i taki tam pierdołek do robienia brzuszków.

I tu jest moje pytanie do Was czy mogę coś na tym skurać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1455
Jasne że możesz coś na tym wskórać.

Poczytaj sobie http://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html i podwieszone tematy. Dokup sobie do swojego 'zestawu' hantle. No i nie zapominaj o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2114 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
zawsze cos idzie zrobic szczegolnie na poczatku z czasem bedzie jednak trudniej o progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1005 Wiek 105 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22421
Jest ławka, drążek, jest dobrze.
Dokup poręcze do pompek, obciążenie i sztane i bd cacy.

Pozdrawiam !

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
Wielkie dzięki ;) Więc teraz aby zostaje mi od poniedziałku się mocno wziazc w garsc ;) Nie będe zakladac nowych tematów bo ystarczajaco duzo ich jest na forum, to wszystko opisywac, pytac będe w tym temacie.

Ze względu na to ze moj sprzet jest dosc mizerny ;D to mój plan ćwiczeń proponowałbym taki:

Poniedziałek: 1. KLATKA PIERSIOWA + 2. TRICEPS
1. - wyciskanie sztangi ławka pozioma 3s
- wyciskanie sztangi ławka skos górny 3s
- wyciskanie sztangi do szyi 3s
2. - pompki odwrtone 2s
- wyciskanie francuskie sztangi lezac 2s
- wyciskanie sztangi na lawce w waskim uchwycie 2s

Wtorek: 1. PLECY + 2. BICEPS
1. - podciąganie się na drążku 3s
- wiosłowanie sztangą w opadzie tułowa 2s
- martwy ciąg 3s
2.- uginanie przedramion ze sztangą siedząc 2s
- Siódemkowanie 2s
- uginanie przedramienia ze sztangiełką w oparciu o kolano 3s

Czwartek 1. Nogi + 2. Barki
1. - Przysiady ze sztangą na barkach 3s
-przysiad wykroczny 3s
- uginanie nog lezac na brzuchu 2s
2. -Wyciskanie sztangi z klatki 3s
-Wyciskanie sztangi zaa głowy 2s
- podciaganie sztangi do brody 3

Przerwy miedzy seriami 90-120s.
Chciałbym to robić metodą FBW 15-10-5 powtórzeń, by zaskakiwać miesnie zmianą powtórzeń.
1-2 tydodni 15 powtorzen
2-4 tygodni 10 powtorzen
4-6 tygodni 5 powtorzen

A jeśli chodzi o diete to tu sie jeszcze wstrzymam poniewaz za bardzo sie w tym nie orientuje i mam jeszcze troche do poczytania.
+ po treningu 10-15 minut brzuszków, oraz z czasem troche biegania do podtrzymania kondycji

Zalecacie koledzy jakieś poprawki ?

Zmieniony przez - lc985 w dniu 2013-01-05 13:35:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1455
Twój plan to zwykły split, a FBW polega na ćwiczeniu całego ciała na jednym treningu a nie na zamianie powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki że mnie poprawiasz ;) Raz gdzieś źle się przeczytało i widzisz co się dalej robi dzięki teraz będe wiedzial ;)

Zmieniony przez - lc985 w dniu 2013-01-05 15:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jak mogę ćwiczyć na tym planie ?
Bo od jutra chce zacząć i nie wiem czy jakieś korekty zaproponujecie czy jak ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dziennik treningowy, "CIĄG DALSZY REDUKCJI, PÓŹNIEJ MASA!"

Wheya