SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny + prośba o diete

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Witam.
Od niedawna zacząłem trening Amstronga, a6w, oraz biegam 4 razy w tygodniu. Mam problem, gdyż mam nieproporcjonalną budowę ciała, ale nie chodzi mi o to że np prawy biceps większy od lewego tylko o to że na pośladkach mam dużo więcej tłuszczu niż w górnych partiach ciała (mam dużą pupe i biodra. Moim celem jest zgubienie troche tłuszczyku na pośladkach, oraz rozbudowanie górnej partii ciała. Czy poprzez bieganie uda mi sie to troche wyrównać ?? Również prosiłbym o jakąś diete i jakie warto brać suplementy. Obecnie posiadam Xenofit Soja Plus oraz LifeEnerggy, które już sie kończą. Xenofit jest mało popularny więc jak coś mogę podać skład.

Waga: 76-78

Wzrost: 185

Cel treningowy: w/w

Staż treningowy na słowni: dawno nie byłem :P

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): warunki domowe

Dieta: jakaś by sie przydała

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: w/w
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1509
na początek poleciłbym 10 wskazówek zywieniowych i tego się trzymaj, w domu bez sprzętu cięzko jest rozbudować górne partie(poczytaj w dziale trening w domowych warunkach)na początek bieganie, trening siłowy i stosowanie 10 wskazówek w zupełności wystarczy. Odstaw te wszystkie suplementy, najpierw dojdź do ładu z dietą a później pomyśl o spalaczach a nie jakiś nieznanych "wynalazkach"

10 wskazówek
http://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

Zmieniony przez - Erazmos w dniu 2009-05-31 19:14:02

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT - trening do oceny

Następny temat

ATC - będzie dobre?

Fruzelina