SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla siatkarza

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Zacząłem trenować siatkówke i chciałbym sobie poprawić kilka elementów np. skoczność czy tez silniejsza zagrywka. mam do dyspozycji hantelki 5kg i 8 kg oaz sztangielke 9 kg.jakie ćwiczenia polecacie?

dzieki za odpowiedzi myślę że ktoś mi pomoże :) narka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja bym proponowal wzzmocanienie calego ciala. wzmocnienie miesni stawoow sciegien.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/treinig_domatora.htm jesli ciezar pozwoli ci na zrobienie jakiegos cwiczenia w granicy powtren ok 15 to mozsz zastapic sztanigelkami.

zamiast treningu noog tam przedstawionego mozesz pomyslec o treingu na skocznosc - jednak one zazwyczaj niszczą stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi właśnie chodzi o skoczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem dość chudy i gdybym popracował nad skocznością to myśle że efekty przyszly by szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przenioslem do innego dzilu - tu ci poweidza o skocznosci wi9ecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz lat, jakie doświadzcenie, podaj rozkład treningów w tyg. Coś zaradzimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
tylko nie dawaj mu nic zbyt ciezkiego bo mnie nadal po tym twoim bola kolana i sie nie biore narazie za gegry chociaz przydalo sie ale jak ledwo zrobie przysiad to dopiero co caly trening wole sie narazie cieszyc gra niz leczyc kontuzje zwlaszcza ze za niecaly miesiac juz liga.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tej kurna napisałem ze zaczynam dopiero grać!!!! doradzicie coś???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tej kurna odpowiedz na moje pytania bo inaczej ci nie pomogę.

Andy,a pamiętałeś o rozmasowaniu kolan przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paka tu masz link, dowiesz sie wszystkiego, do tego masz tam wrzucony profesjonalny trening dla siatkarza https://www.sfd.pl/temat163449/
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no pewnie przed i po kazdej seri pozadnie masowalem bo inaczej bym nie wyrobil bolaly mnie po cwiczeniu ale masowalem i sie rozciagalem i bylo ok. a z kolanami juz troche lepiej narazie nie robie treningow ale moze nie dlugo wznowie

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pływacki- do harddude.

Następny temat

Biegi krótko i długo dystansowe

WHEY premium