SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla poczatkujacego :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2047
Linki sa za dlugie!? Nie chce Ci sie czytac? To skad chcesz dowiedziec sie, jak cwiczyc? Nic nie osiagniesz z takim podejsciem. Myslisz, ze jak pocwiczysz tylko bica i trica, to bedziesz swietnie wygladal? Gowno prawda. Wez lepiej posluchaj kogos, kto sie na tym zna(f.mastera)...Zreszta, ty pewnie lepiej wiesz od niego....Z takim podejsciem lepiej daj sobie spokoj z silka, bo tylko sobie zrobisz krzywde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kabanek nie ma sensu gadac...

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-05-09 20:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
kabanek ciebie sie o nic nie pytałem wiec sieć tam cicho !!!!!!
f.master weś sie lepiej za trening a nie czytasz tylko linki bo coś twoje wymiary sa mizerne ://

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a jkaie maja byc po 1,5 roku rtenignu ? haha ...
i"siecć" to jest rybacka

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-05-09 21:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a twoje rozumowanie jest lekko mówiac zalosne.. to jakby dietetyk nie mogl jesc smażonego kotleta.
zal mi ciebie... naszczesci ludzie moga sie zmienic E.O.T.

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-05-09 21:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2047
Masz racje Master...Szkoda gadac. Zal dupsko sciska, jak czyta sie takie wypowiedzi, jak ta autorstwa tego 15-letniego "kulturysty". Ciezko pomoc komus, kto nie jest w stanie zrozumiec kilku artykulow. Zreszta widze, ze z ortografia tez nie jest najlepiej...No nic, chcialem dobrze - pomyslalem, ze jak od kilku osob uslyszy dobra rade, to moze pojdzie po rozum do glowy. Ale widze, ze w tym wypadku zdolnosci intelektualne sa dosc ograniczone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
dobra sryyyyyy
przeczytałem juZ

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
i dobrze bo wiesz tu nie chodzi ze mowisz ile masz lat i MY CI UKLADAMY trening.. bo mozemy ale ajki w tm cel ?? pozcytasz i sam sie nauzcyzs ukladac, sprawdzimy bledy powiemy co źle najwyzej. ,usisz cos w glowie miec jesli chcesz na serio zajac sie tym sportem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
no no masz racje :) duzo madrych rzeczy sie dowiedziałem po przeczytaniu tych artykułów
sorry za tamto ze sie uniosłem

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
łoszz to ci dopiero jaka nerwowa młodzież

ja też jestem hudy, hehe to bedzie rada od leszcza do leszcza

duuuuuuzo jedz

ładnie powiedzialem,nie ?

reszta jest milczeniem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O co w zasadzie walcze (walczymy)?

Następny temat

Male pytanie o trenig ;P

WHEY premium