SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Kobieta nigdy nie cwiczyla nog, po pracy ma je zmeczone do granic mozliwosci.. myslisz ze bedzie mogla robic przysiady lub wykroki czy martwe tak jak np ty?
Skoro nie jestes ekspertem no to trudni, mam nadzieje ze chociaz w diecie dobrze doradzilas :) nie chce tu sie spinac ale wiesz o co chodzi
Fakt mozna dodac zamiast tych spiec uginanie np na prasie i mysle ze to na poczatek wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale ja też jestem kobietą, po 40 i robie rózne takie MC przysiady i jakoś żyję. Jak jest prostowanie nóg to musi byc i uginanie, żeby zachowac równowagę, bo uda to i dwójki i czwórki. Przysiad to ruch jak najbardziej fizjologiczny, a jak się nie ma siły ćwiczyć po pracy (też nie mam), to się ćwiczy przed pracą.

Tu tez proste plany

https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

A nogi to połowa ciała, zrobienie nóg to duży wydatek energetyczny, lepszy niz izolacje na biceps i triceps



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-03-31 19:51:55

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-03-31 19:52:42
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Ja cie rozumiem :) sam kiedys cwiczylem nawet w nocy bo czas nie pozwalal wczesniej, lecz mame cudem wogole namowilem do odchudzania i chce ja wprowadzac do tego powoli. Mysle ze jak rzuce ja na gleboka wode to dlugo nie wytrzyma.. tak wiem mozna powiedziec albo sie chce albo nie ale niektorzy po prostu nie maja az takiej motywacji.. tez kiepsko to rozumiem no ale tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Tym planem pociągnęlibysmy z miesiac, ewentualnie jeszcze jakies zmiany w nim dokonac, i jak juz by schudla i nabrala pewnosci siebie wtedy moglbym cos dodawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Prosze Cię, ze 100 kg Mama w miesiac nie schudnie, i tu się nie ma co oszukiwac to jest odchudzanie - optymistycznie licząc na rok, realnie na dłużej, bo tu sie nie ma co spieszyć, bo się pojawi nadmiar skóry, który tylko chirurg będzie mógł usunąć. Jeśli chcesz, żeby mama chudła, musi mieć efektywny trening. Nawet domowy, z piłką, taki bardziej rehabilitacyjny https://www.sfd.pl/[art]_Plany_treningów_i_ćwiczenia_z_piłką_swiss_ball_i_hantelkami_nie_tylko-t438773.html. Nie schudnie robiąc biceps.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)


Czy taki domowy sie nada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak, i jest szansa, że nie zrobi sobie krzywdy.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
No okej :) jutro go sprobujemy i zobaczymy jak idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Nawet sie sprawdzil pod dane mozliwosci 3 obwody wystarcza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
A co myślicie w takich sytuacjach o jakichś fajnych "kobiecych" treningach? Np jakiś rodzaj tańca czy coś? Ostatnio natknęłam się na kilka fajnych nowości i jestem ciekawa, czy coś z nich się nada przy próbie zrzucenia kilogramów ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Pas

WHEY premium