SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening-biceps??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6884
Czy taki trening może być:
-unoszenie sztangi lekko łamanej stojąc chwyt szerszy od szer. barków 4s. 12,10,10,8
-unoszenie ramion na modlitewniku chwyt wąski 4s. 12,10,10,8
-unoszenie sztangielki na kolanie 1s 12
trening ten razem z plecami, na cyklu kreatynowym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz poeksperymentować- nie zaszkodzi napewno- jednak jak wszystko jest w porządku gdy bic. robisz po najszerszym to oczywiście mozna byc tylko zadowolonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie "w podporze o kolano" bez sensu. Jedna seria to prawie jak wcale, także we 3 ćwiczenia po 3 serie, lub jakoś inaczej jak Ci odpowiada.

Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6884
A jak bym robił te 3 ćwiczenia po 3 serie to taki zestaw może być w 1 i 2 ćwiczeniu progresji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie bierz szerzej niz szerokość barkow bo to nic nie daje, na modlitewniku także nie za wąsko- trzecie w tym układzie wykasuj.
po 4 serie każdego i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolano możesz dać na początek jako przygotowanie bica, rozgrzewka przed dużymi ciężarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6884
ja bym dał do pierwszego 1 seria rozgrzewki po 15powtórzeń,a potem progresja.
A to na kolanie było by do dobicia bicepsa na koniec??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Ja jestem za dwoma ćwiczeniami, wystarczą w zupełności zwłaszcza ze biceps masz w planie z plecami 8 serii na tak małą grupe styknie wywal w podporze o kolano pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soulfreeq kolano na dobitkę to najgorsza rzecz jaka jest mozliwa z uwagi, że operujesz wtedy mniejszymi ciężarami i pompa zejdzie. Kolano dobre jest na rozgrzewkę... no chyba, że porządnie zrobisz plecy to wtedy jak rion10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6884
audiofil wydaje mi się żę jest na odwrut, wpierw wielki ćiężary a na koniec takie na dobicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zrób sobie takie doświadczenie to zobaczysz jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pompa nie musi byc wyznacznikiem treningu stymulujacego miesnie do wzrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy umiesz robic przysiady ?

Następny temat

Trening a sauna

WHEY premium