SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - jaki wybrać?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
No tak jak pisałem - kiedyś ćwiczyłem około 1,5 roku, ale było tam sporo złej techniki, mieszanie ćwiczeń różnego rodzaju (sporo kalisteniki), nauki generalnie. A teraz ćwiczenia tak konkretniej z głową 'rok', więc myślę, że ten plan z fbw chyba wystarczy? Zarysy klatki i kształt spoko mi się wydaje, ale no brakuje ewidentnie masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Najlepiej jakbyś dokładnie wypełnił formularz ankiety działu. Niestety niezbyt wiele wiemy na Twój temat, a jest to podstawa w układaniu treningu, diety, czy suplementacji. Z tego też względu sugeruję Tobie zapoznać się z artykułem na ten temat:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html

Warto pamiętać również o tym, że wykonywanie ciągle tego samego treningu nie będzie dobre dla nas, ponieważ mięśnie warto zaskakiwać nowymi aby bodźcami. Podobnie jest w przypadku układu nerwowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
Jeszcze mam pytanie co do tego planu, bo nie wiem czy na pewno rozumiem wszystkie ćwiczenia po nazwach. "Ściąganie na prostych ramionach" to jest ściąganie drążka do klatki z wyciągu na plecy czy po prostu ściąganie drążka z wyciągu na triceps (chociaż to chyba wtedy nie jest pull)? Oraz skłony z obciążeniem to po prostu tak zwane 'allahy'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Ściąganie na prostych na ramionach to jest Ćwiczenie które nazywane jest potocznie narciarzem zerknij sobie w link na Youtubie jak to wygląda w praktyce



Tak w koniec obciążeniem sam co tak zwany allaszki tutaj również podsyłam ci link z YouTube jak to wygląda w praktyce




Allaszki są jednym z lepszych ćwiczeń siłowych to mięśnie brzucha także tutaj nie bój się operować nieco większym obciążeniem nawet na zakresach od 6 do 8 powtórzeń. Czasem brzuch też warto przerobić siłowo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
Dzięki za filmiki. Jeszcze mam jedno pytanie co do tego planu jak tak to przemyślałem. Czy idąc tym planem i wykonując tylko te 3 ćwiczenia na klatkę w ciągu tygodnia jestem w stanie ją rozbudować, żeby była większa oraz pełna?


Zmieniony przez - froxyy w dniu 2021-12-08 11:30:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1354
Dzięki za filmiki. Jeszcze mam jedno pytanie co do tego planu jak tak to przemyślałem. Czy idąc tym planem i wykonując tylko te 3 ćwiczenia na klatkę w ciągu tygodnia jestem w stanie ją rozbudować, żeby była większa oraz pełna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o weryfikację planu (początkujący)

Następny temat

push pull do oceny

WHEY premium