SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Wszystko na raz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 197
Dzięki za rady, Poniedziałek.Wtorek,Czwartek,Piątek tak teraz ćwicze w weekendy się obijam :) kurde ciężko mi będzie zaakceptować, że mam ćwiczyć np. klata,plecy i dość to jest około godzinny trening ja już jestem tak zaprawiony przez te pół roku że minimum 2 godzinki ćwicze i naprawdę są efekty robie brzuszki dużo biegam jeżdżę na rowerze no i na góre przeznaczam około 1,5 h czyli biceps,triceps,klata,plecy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Dlatego pisałem o treningu FBW czyli na każdym treningu ćwiczysz całą partię... z tym, że będziesz to robił wg systemu i rozwijam całe ciało w miarę równomiernie... ja mam ok 2 h treningu ale licząc ze wszystkim (FBW + brzuch + bieżnia)

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 197
Staram się systemtycznie zwiększać ciężary ale nie przesadzać w stylu dobra ostatnia seria to zrobie nie 10 powtórzeń a na maksa, właśnie idę na trening szkoda że tak późno wziełem się za siebie bo gdybym zaczął tak ćwiczyć powiedzmy przynajmniej 5 lat temu to teraz już bym naprawdę nieźle wyglądał biorąc pod uwagę że po pół roku już podoba mi się moja sylwetka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia - mięśnie brzucha

Następny temat

Porady dla początkującego

WHEY premium