SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening A-B

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Zainspirowany parumiesięcznym treningiem 5x5 poszukuję treningu na dzień A i dzień B gdzie mógłbym pracować w sumie nad wszystkim. Niestety nie mogę chodzić regularnie, więc czasami idę w poniedziałek i wtorek, trzy dni przerwy i jestem sobota, niedziela, poniedziałek, dzień przerwy - jestem w środę, dzień przerwy - jestem w piątek itd.
Trudno mi spamiętać gdzie byłem ostatnio. Wobec tego proszę o poradę :)

Obecnie wygląda to tak (z różnymi ćwiczeniami na koniec)

Dzień A

Przysiady ze sztangą (chyba że to poniedziałek a miałem wolny weekend na rower żeby przejechać ponad 100km)
Wyciskanie na ławce
Martwy ciąg
"Podciąganie" na atlasie za głowę
Wyciąganie na bramie na prostych rękach zza pleców trochę przed siebie

Dzień B

Przysiady ze sztangą
Wyciskanie stojąc
Wiosłowanie
"Podciąganie" na atlasie na plecy
Wyciąganie na bramie na prostych rękach zza pleców trochę przed siebie


Czuję że brakuje tu od groma ćwiczeń, ale może ktoś kto się zna mógłby się wypowiedzieć?



Zmieniony przez - nnn333 w dniu 2017-04-06 22:53:30

Zmieniony przez - nnn333 w dniu 2017-04-06 22:54:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przy nieregularnych dniach treningowych, szczególnie gdy wypadną ci dwa dni pod rząd to zrobiłbym push/pull jakieś. FBW, szczególnie w takim zestawieniu może się kiepsko sprawdzić - ciężko ci będzie zrobić dzień po ciężkich siadach i ciągu znowu przysiady czy ciężkie wiosłowanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100kg na klatkę

Następny temat

Prosze o ocenę planu treningowego

WHEY premium