SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ACT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5039

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

75

Wzrost

176

Cel treningowy

Rzeźba

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

Kickboxing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia domowa

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
zostaw niedziele na kompletny odpoczynek.sprobuj pon-piat

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Cześć,przeczytam wszystkie informacje teraz chce się upewnić czy zrozumiałem te najbardziej istotne bo od poniedziałku chce zacząć ćwiczyć.
W każdym ćwiczeniu na początku robimy rozgrzewkę jakimś lekkim ciężarem(gryf)następnie 1 seria 50%CD,1 seria 75%CD i na końcu 1 seria 100%CD,czyli 4 serie na 1 ćwiczenie.Czy powtórzeń robić 10-12 czy 12-15.Mógłbyś opisać jak się sprawa ma z drążkiem bo za bardzo nie zrozumiałem,na drążku jestem słaby podniosę się 10 razy.Dobrze zrozumiałem że w jeden dzień mam zrobić wszystkie 6 ćwiczeń?I czy mogę robić brzuch też 4 serie każdą po max?Przy przysiadzie gryf trzymać z tyłu na barkach czy na klacie?Kilka już z tych ćwiczeń próbowałem, jeżeli czuje lekki ból w dolnej części kręgosłupa po robieniu przysiadów to normalne?



Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-02-24 22:44:30

Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-02-24 22:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
I ostatnie pytanie czy do robienia przysiadów,martwego ciągu itp jest potrzebny pas kulturystyczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Traktor, proszę cię o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Flat

wszystko jest podane w postach.

rozgrzewka + 1 x 12-15p

drazek
10p to bardzo dobry wynik!
czego nie rozumiesz?ze masz wykonac tyle serii,az osiagniesz zalozona wczesniej ilosc podciagniec?

dla nowicjusza=15p
czyli jak uda ci sie wykonac w pierwszej serii te 10p tak,jak piszesz-zrob kolejna serie starajac sie wykonac nie mniej,niz 5p .
(sugeruje zwiekszyc total do 30p)

podstawowa forma przysiadu-sztanga znajduje sie z tylu.
PATRZ I CZYTAJ UWAZNIE MOJE ODPOWIEDZI!

wszystko masz podane.
filmy instruktazowa takze.
dlaczego jestes zakrecony?

pas.
bedzie ci potrzebny TYLKO I WYLACZNIE do podwieszania dodatkowego obciaznia w trakcie podciagania na drazku.

pracuj nad technika!

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-02-26 19:44:04

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
ok, bardzo dziękuje za pomoc odezwę się za jakieś 2 miesiące odpowiedz mi tylko jeszcze na moje pytanie dotyczące brzucha i napisz czy dobrze zrozumiałem info o samym treningu 4 serie itp

Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-02-26 19:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
WSZYSTKO JEST W POSTACH. BRZUCH 2-3 X MAX 15-20P MOZESZ ZROBIC WIECEJ-DOLOZ CIEZAR!

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Myślę że wszystko zrozumiałem, obejrzałem wszystkie filmiki myślę że robię ćwiczenia w miarę poprawnie.Mam jeszcze jedno pytanie wydaję mi się ono oczywiste ale wole zapytać 1 ćwiczenie to przysiad robię od razu rozgrzewkę a następnie serie właściwe i przechodzę do następnego ćwiczenia?Inna opcja to zaczynać od 1 ćwiczenia robić rozgrzewkę i przechodzić do następnych ćwiczeń i robić rozgrzewkę itd -trening przeplatany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
pierwsza opcja.najpierw wykonujesz wszystko to,co masz ustalone do przysiadu-potem mozesz przejsc do kolejnego cwiczenia-rdl .

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Cześć,
Ostatnio dosyć dużo czytam na forum odnośnie diety i zastanawiam się nad dietą na masę w związku z tym mam do ciebie pytanie czy stosując dietę na masę spala się tłuszcz i rośnie sucha masa, czuję trochę tłuszczu na klacie i udach, czy lepiej dieta na redukcje a później na masę.Mógłbyś mi to w jakiś łatwy sposób objaśnić.
Oczywiście cały czas ćwiczę na siłowni na twoim planie 3 razy w tygodniu, mam przerwę w kickboxingu ze względu na kontuzje.

Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-03-09 22:48:58

Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-03-10 13:07:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba- Ułożenie planu.

Następny temat

A6W+ćwiczenia= Redukcja masy?

WHEY premium