SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening A6W, a dolegliwości z tym związane

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Witam

Ćwiczę sobie 28 dzień a6w i od 4 dni dostrzegam silne bóle w górnej partii brzucha ( coś w rodzaju zakwasów). Bóle te mają miejsce tylko podczas wykonywania ćwiczeń. Wcześniej jako takich nie było. Czy ktoś z was miewał podobnie na tym poziomie? czy to może być spowodowane przećwiczeniem mięśni brzucha? ćwiczyć dalej do końca mimo tych dolegliwości czy też zrobić dzień bądź więcej odpoczynku?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 62

Wzrost: 162

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: piłka nożna, pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga, drążek, hantle

Dieta: Jest na mase

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Bazii90

zawsze mnie zastanawialo,na ch... ludzie kombinuja,jak wystarczy zadbac,aby w planie nie zabraklo ciezkich cwiczen podstawowych(przysiadow,ciagow i wyciskan),a nie marnowac czas na tego typu wynalazki,jak A6W !!!!

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
bo moje przygody z siłownią były marne, a właśnie zakupiłem sprzęt i będę sobie układał trening FBW, ale chciałem dokończyć tą szóstkę.. i zastanawiam się czy dołożyć sobie potem do FBW trening abs2. Jestem dość szczupły, brzucha jako takiego nie mam i nawet fajnie się krata odkrywa. O dziwo na diecie na masie przy tym przytyłem 4 kg, wiec chyba nie szkodzi, by sobie skończyć to a6w, ale masz racje. Nie wróciłbym już do tego, za bardzo czasochłonne, męka podczas ćwiczeń, a rezultaty niskie jak na tego typu męczarnie. Poza tym wszyscy chwalą a6w, więc spróbowałem tego eksperymentu. Dzięki za wyrażenie opinii:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Odpuść w ogóle ten lipny trening brzucha jakim jest A6W, jak to kolega wyżej napisał przysiady ciągi itd wystarczą, a jeden bezpośredni jego trening w zupełności wystarczy.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
A jeśli zrobię sobie 3 razy w tygodniu trening FBW dodająć polecane przez was ćwiczenia to będą dawać coraz to lepsze rezultaty czy też pasuje codziennie poćwiczyć brzuch, by dorobić się kiedyś w końcu 6-paka? wiem, że będzie to trudne, bo mam dietę na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Bazii90

napisz mi W JAKIM CELU?

6-pak?
mozesz nigdy go nie osiagnac,bo moze genetyka ci na to nie pozwoli.
pomysl o tym.

chcesz uwidocznic zarys miesni?
przyloz sie do odpowiedniego zarcia i/lub wprowadz dodatkowo ttrening aerobowy.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-04-29 21:51:27

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
O ty nie pomyślałem, ale myślę, że spróbować można, bo nawet nieźle mi to idzie:) A trening areobowy to dobra myśl. Dzięki daje sog'a:)

A jeśli chodzi Ci o trening FBW ( w jakim celu ) to na masę raczej chociaż rozważę też możliwość na "siłę".

Myślę, że narazie dobrym rozwiązaniem będzie nabranie masy, a potem jakaś rzeźba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY DO ZMIANY ###

Następny temat

FBW - poprawione do oceny - cel masa

WHEY premium