SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + Dieta do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

?

Wiek

16

Waga

75

Wzrost

185

Staż treningowy

żaden

Obwód pasa

?

Obwód klatki piersiowej

?

Obwód uda

?

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna,dawniej taniec.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Zdrowy,żadnych zastrzeżeń do treningu

Preferowane formy aktywności fizycznej

?

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Diete podaje w formie zdjęcia.

Wrażliwość na stymulanty

?

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Masa,Masa,MASA!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1891
odświeżam temat,znowu,przepraszam ale po to specjalnie założyłem temat, żebym ewentualnie sam coś poprawił a nie brał jakieś gotowce. Zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu tego,bo chcę w końcu założyć dziennik i po prostu ćwiczyć,tak to minie jeszcze z miesiąc i nie będę przygotowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Drewniaku . Trening na masę musi mieć NADWYŻKĘ KALORII ,jeśli chcesz zacząć robić masę , to musisz mieć dobrą dietę , odpowiedni trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1891
Kulturysta97,czytałeś w ogóle mój temat? mam już wszystko plan i dietę a chcę się tylko upewnić,ewentualnie jakieś korekty wprowadzić.Dieta moja ma nadwyżke kalorii,nie będę przecież z początku dodawał aż 700-1000 kcal bo za dużo mi się w tłuszcz odłoży? Oczywiście,stopniowo będę zwiększał kalorie,ale do takiego stopnia,to muszę mieć chyba trochę stażu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1891
ile razy mam odświeżać.innych ciekawia wszystkie tematy tylko nie moje:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Człowieku , jesteś chory -.- po co taki spam ? Wejdzie ktoś kto się zna to Ci powie -.- No staż musi być duuży . A ty dopiero zaczynasz , pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1891
Jasne, ciągle mi nikt nie odpisuje,specjalnie spamuje po to żeby temat był na wierzchu,żeby ludzie częściej zaglądali.Nawet nie zacząłem i żaden chory człowiek nie jestem więc Kulturysta97 zamknij się.Przez takich noobów jak ty już z tydzień męczę się z głupią oceną,bo nikt nie raczy mi odpisać,a co nikt mnie nie lubi czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
1,ten sport wymaga cierpliwości i pokory
2,zwrot "zamknij się" nie jest przyjęty jako standardowa
wypowiedz w jakiejkolwiek dyskusji
3,reszty się domyśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Marian1970 thx ;D. Drewno .. ;/ . Widać ,że w gębie słaby a jesteś DREWNIAK. Jest 9 lat różnicy , nie mam zamiaru się kłócić , pozdro&poćwicz. Nie nadajesz się ;/ .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1891
muszę wszędzie spotkać tylko hejterów,sami krytykujecie zamiast pomóc i wyjaśnić konkretnie a nie hejtujecie,ja muszę być zawsze na celowniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
z taka postawą -zawsze!
amen!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl.

Następny temat

Dieta i cwiczenia dla 16 latka.

WHEY premium