SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening !!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283
Witam wszystkich Postanowiłem , ze czas najwyższy zrobic cos ze soba i panem brzusiem...

Kilka informacji:

Zamierzałem wziasc sie za trening: C - Trening Siłowy Bez Sprzętu - Olivier Lafay, oraz dodać do tego Legendarny_ABS_II.

Kilka moich dodatkowych informacji
Dieta- Warzywa,ryż,kurczak oraz ograniczanie syfu...
W pasie mam 102cm ( sporo), chce coś z tym zrobić,92kg wprzy moim wzroście to chyba za dużo.. a z postury jestem raczej malutki(chciałbym cos urosnac,siłe zwiekszyc.Moja wiedza z tego tematu jest "mała" dlatego prosił bym was abyscie poswiecili mi chwilke swojego cennego czasu i co nie co doradzili,nasuneli sugestie , ewentualnie wyprowadzili na poprawny tok myslenia.Co sadzicie?

Czy ma to sens? Moze jakies suplementy do tego?Co doradzicie, dziękuje za wszelaka pomoc z waszej strony.

Motywacja i cel to jest to :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Sodix



Dieta- Warzywa,ryż,kurczak oraz ograniczanie syfu...


czyli diety brak, masz miec diete konkretna wtedy beda efekty; na poczatek oblicz swoje zapotrzebowanie kcal, potem odejmij od ogolnego bilansu 300kcal; obowiazkowa wizyta w dziale odchudzanie i przeczytaj tam podwieszone tematy

co do lafaya, bedzie ok, z tym absem narazie bym poczekal; zobaczysz ze i tak lafay da ci w kosc

narazie zadnych spalaczy i innych wspomagaczy

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2013-03-14 21:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283


Wyszło coś takiego, dlaczego spalaczy nie ?

Motywacja i cel to jest to :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantlami

Następny temat

s_1994 - Dziennik - zmagania zapaśnicze.

WHEY premium