SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 480

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

66

Wzrost

173

Cel treningowy

masa/siła

Staż treningowy na siłowni

10mc

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

Chcę zacząć

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

bóle w barku, czekam na wizyte u ortopedy

Zażywane suplementy

nic

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie płasko 75, Mc 100x6, przysiad 80x8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Witam, od jakiegoś czasu macham na siłowni ale jak to wiadomo jako początkujący bez diety, siła poszła w górę, masa nie wiele po prostu uwidocznił mi się jakiś tam zarys mięśni ale nie o to chodzi

Trenowałem już splitem, teraz trenuję FBW, chcę zacząć stosować dietę której wcześniej nie miałem, jakim planem powinienem trenować ? Może inny FBW, czy może split ? niżej plan którym trenuję już koło 2miesięcy wiec nie długo pora na zmianę.

A:
Wyciskanie hantli na skosie3s, wyciskanie hantli2s, pompki na poreczach2s, martwy ciag2s, podciaganie na drazku 2s, prostowanie nog w siadze 2s, uginanie nog w lezeniu 2s, uginanie ramion ze sztanga 2s

B:
Wyciskanie sztangi płasko 2s, military press 2s, prostowanie ramion na wyciągu 2s, wiosłowanie sztangą 2s,uginanie nóg w leżeniu 2s, uginanie ramion sztangielkami chwytem młotkowym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Plan prawie dobry... więcej poczytaj na temat treningów. Wybierz jakieś FBW z tych: https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html 

Stop talking! Just train!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy ;)

Następny temat

Proszę o pomoc!!!

WHEY premium