SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening, a mięśnie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
głodóweczka aż miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
Nie uważam żebym się głodziła. Jestem tym co napisałam najedzona. I tak teraz się staram jeść regularnie, bo mam taką pracę, że niestety się nie da tego upilnować. Wcześniej jadłam co popadło nieregularnie i ważyłam 53 kg, teraz przy tym co napisałam przytyłam 1,5 kg...takiego efektu, to ja nie chciałam, więc nie wyobrażam sobie jak bym przybrała jedząc jeszcze więcej. Ale zaznaczam, nie głodzę sie i chodzę najedzona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
Na chwilę obecną nie posiadam innego zdjęcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie uważam żebym się głodziła. Jestem tym co napisałam najedzona."

Wszystkie głodzące się tak piszą. Twoje subiektywne odczucie głodu nie ma znaczenia, to są porcje jak dla dziecka.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bycie najedzonym a dostarczanie organizmowi odpowiednią ilość energii i WARTOŚCI ODŻYWCZYCH to dwie różne rzeczy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Glodowe jedzenie troche wiesz? Malo odzywcze, jakies musli, chleb ,nikla podaz bialka i tluszczy. Mowisz 10-15 kg hantle, ale co Ty nimi robisz i jak robisz? Bo na nogi takie obciazenie jest nikle, np, do przysiadu, ale czy wycisniesz barki 15tkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
Nie nie ja nie ćwiczę z hantlami, ja tylko z Ewą Ch. Trening 6x w tyg po 45 min dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Karolina, ogólnie rzecz biorąc każdy ma prawo ćwiczyć to co chce i lubi. Prowadzić dziennik również. Nie negujemy tu formy treningowej - mamy w dziale nie tylko dziewczyny ćwiczące siłowo, ale np. też biegające itp. Kwestia jest tylko taka, żeby wiedzieć co się robi i po co się to robi. Jeśli chcesz ćwiczyć dla siebie, przyjemności i nic więcej to takie treningi są ok jak robisz, masz do nich prawo dla zabawy. Jednak jeśli w grę wchodzi kształtowanie, poprawianie sylwetki to będziemy zachęcać do siłowego, bo jest on narzędziem do realizowania właśnie takiego celu.

I nie codziennie, bo potrzebna jest też regeneracja.


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-04-06 15:22:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Karolina 88
Nie nie ja nie ćwiczę z hantlami, ja tylko z Ewą Ch. Trening 6x w tyg po 45 min dziennie.


A przepraszam cytat nt hantli byl z innego nicka.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2016-04-06 15:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
A co powinnam zmienić w swojej diecie ? I jakie ćwiczenia byłyby najlepsze na kształtowanie mięśni brzucha, a właścuwie ich budowę ?6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

spining i FBW- potrzebna pomoc !!!

WHEY premium