SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec Booster Isolate - nowy izolat od Treca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
ktoś miał okazje spróbować ? wreszcie jakieś fajne smaki, do tej pory izolat Treca był mocno średni w smaku. Dostępne wersje :

Biała czekolada
Czekoladowy krem orzechowy
Muffin z truskawkami
Sernik
Szarlotka
Waniliowo jagodowy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
Booster Isolate przetestowany. Zdecydowanie jeden z najlepszych izolatów jakie piłem.

Smak 9,5/10 wanilia jagoda. Kwestia dyskusyjna, mi podszedł bardzo, rzecz gustu, ale drugim razem biore inny smak
Rozpuszczalność 10/10
opakowanie/miarka 10/10 słoik a nie te niewygodne folie
rewolucji żołądkowych brak, trawi się bardzo lekko
Skład 10/10 bez różnych słodzików w tym Acesulfamu, jest tylko sukraloza







Zmieniony przez - michael1 w dniu 2020-02-06 21:36:51

Zmieniony przez - michael1 w dniu 2020-02-06 21:37:40

Zmieniony przez - michael1 w dniu 2020-02-06 21:38:09

Zmieniony przez - michael1 w dniu 2020-02-06 21:39:22

Zmieniony przez - michael1 w dniu 2020-02-06 21:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie miałem okazji, ale podejrzewam że większość będzie dobra.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
jeszcze taka kwestia , bo zwracam uwage na słodziki, w Trecu jest sukraloza (też nie do końca zdrowa) i nie ma w nim Acesulfamu K który jest zaje***cie nie zdrowy. patrze na izolat Olimpa i tam Acesulfam jest i więcej go nie kupie. Pomijając jakieś Exx czyli chyba jakieś konserwanty

Nie wiem czy sie nie przerzuce na jakiś natural bo te smakowe mają chemie w sobie i tyle. Poczytałem pare artykułów i nie brzmi to dobrze w kwestii samych słodzików a oprócz nich są jeszcze inne substancje smakowe, barwniki itp Zobacze jak ten Trec bo sklad ma w miare uczciwy


Zmieniony przez - michael1 w dniu 2019-12-15 17:49:05

Zmieniony przez - michael1 w dniu 2019-12-15 17:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
witaj, jezeli smak odzywki oceniasz po tym, jak jest opisana to mozesz sie rozszczarowac a niekiedy to co nazwane jest na etykiecie nie przypomina w ogole w smaku po rozpuszczeniu w szejku, wiec tutaj bym byl ostrozny jednak swego czasu TREC mial jedne z lepszych smakow odzywek, wiec mysle ze ida z duchem czasu i nadal wypadac beda calkiem ok. co do bialek natralnych ja sobie chwale jako dodatek do czegos smakowego, samo w sobie smakuje jak nieco rozwodnione mleko, nie jest to smak zly, mozna sie przyzwyczaic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Jeśli nie pijesz codziennie dużej ilości napoi słodzonych słodzikami np ponad 10 puszek Coli Zero, nie musisz obawiać się trującego działania aspartamu. Jedna mała puszka Coli Zero wypita w upalny dzień, nie spowoduje ani tycia ani raka, ani nie zabije Twojej flory jelitowej.Jeżeli uzupełnisz dietę w odżywkę słodzona słodziem czy jeśli polejesz raz dziennie omleta sosem zero, który sprawi, że posiłek będzie smaczniejszy, a redukcja przyjemniejsza, również nie stanie się nic złego. Wręcz przeciwnie, łatwiej będzie wytrwać Ci na diecie z deficytem kalorycznym, dzięki czemu osiągniesz lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
nie no napoi słodyczy i innych pierdól to ja nie tykam. Jedynie batony proteinowe od czasu do czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Pomimo niezliczonej ilości plotek dotyczących rzekomej szkodliwości popularnych zamienników cukru tak na prawdę nie ma powodów do paniki. Słodziki dostępne na rynku spożywczym zostały bowiem wielokrotnie dość dobrze przebadane w aspekcie wpływu na zdrowie człowieka. Najbardziej piętnowana, syntetyczna substancja słodząca jest jednocześnie najlepiej przebadaną. Dobre zdanie o aspartamie ma też Unia Europejska. Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) kolejny raz już uznała ten słodzik za bezpieczny. Opinia ta oparta zastała na kilkudziesięciu badaniach przeprowadzonych przez różne ośrodki naukowa z całego świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
akurat pisałem o Acesulfam K i sukralozie o ile to jest co innego niż Aspartam. czytałem artykuły i nie są zdrowe na pewno a nawet rakotwórcze (o ile ktoś sie tym zywi na codzień)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Słodziki te jak najbardziej są bezpieczne w stosowaniu. Nie widzę tutaj żadnych powodów do niepokoju.

Jeżeli chodzi o smak nowego izolatu białka serwatkowego firmy Trec Nutrition, to niestety nie próbowałem. Nigdy specjalnie nie smakowały mi odżywki białkowe tej firmy. Podobnie jak innej dużej polskiej formy Olimp. W ostatnich latach jednak smaki poszły mocno do przodu, więc raczej można spodziewać się, że będzie on dobry. Osobiście preferuję Allnutrition Pro Whey, Scitec, Biotech. Mocno wyraźne smaki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
akurat pisałem o Acesulfam K i sukralozie o ile to jest co innego niż Aspartam. czytałem artykuły i nie są zdrowe na pewno a nawet rakotwórcze (o ile ktoś sie tym zywi na codzień)

nie ma twardych dowodow na to, ze te słodziki szkodza w sposob rakotworyczy
jedynie suklaroza moze miec zly wplyw na osoby ktore borykaja sie z problemem jelit
tak to nie ma dowodow na to, ze czlowiek narazony jest na nowotwory podczas stosowania slodzikow tego typu,
a wiekszosc badan opartych jest na zwierzetach i to w kosmicznych dawkach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
wiadomo ze jak sie zje raz na dwa dni to sie nie umrze, ale jem owsianke Sciteca i w składzie jest sukraloza i Acesulfam, w batonach jest sukraloza, w izolacie obydwa, i w sumie to sie je codziennie i to po dwa razy na dzień pomijajac inne chemie w produktach, konserwanty itp. .........co do badań to można dyskutować, są takie które twierdzą że zdrowe to to nie jest i raczej nie mają powodu aby kłamać. Najlepsze że człowiek myśli że sie zdrowo żywi :)

Acesulfam K wciąż budzi ogromne kontrowersje. Z jednej strony jest on wchłaniany w całości z przewodu pokarmowego, a następnie wydalany w postaci niezmienionej wraz z moczem, a z drugiej wielokrotnie wskazywano na jego szkodliwe działanie na ludzki organizm. Najnowsze badania wykazały, że acesulfam K może być substancją szkodliwą, zwłaszcza jeśli jest spożywany w nadmiarze. Acesulfam K może przyczyniać się do zaburzeń metabolizmu, rozregulowania gospodarki tłuszczowej, przybierania na wadze, zmieniania naturalnej mikroflory jelitowej, a także wyzwalania cukrzycy.


Zmieniony przez - michael1 w dniu 2019-12-16 08:38:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleczan a cytrynian magnezu

Następny temat

Cynk branie

WHEY premium