SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey Creamy Coctail od Treca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
tak jak w temacie, Panowie jak to białeczko smakowo sie prezentuje, mało opinii o nim, dlatego tutaj pytam?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
sporo osob wygralo w konkursach to bialko, wiec moze ktos cos napisze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
dobrze by było,
patrzyłem w dziale Treca ale nawet tam ciezko cos znaleźć...
a tam nie pytam bo jakos nie przemawiaja do mnie opinie z działów komercyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja wygrałem kiedyś to bialko
smak czekoladowa truskawka był naprawde całkiem git
ogolnie milo wspominam to bialeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Wygrałem to białeczko w jesiennym konkursie. Smak wanilia. Po spożyciu pierwszej dawki utwierdziłem się w przekonaniu, ze Trec robi mega pyszne białka i gainery. Połowę to mi żona wypiła bo tak jej posmakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
Czekolada rozbełtana z mlekiem wymiata mógłbym pić to do każdego posiłku zamiast herbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
dzięki za opinie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na 2 cykl???

Następny temat

Ranking supli

WHEY premium