SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Witam,

Tradzik wystepuje u mnie juz od dobrych paru lat. Obecnie stosuje antybiotyk, ale chcialbym sprobowac jeszcze jakiejs masci, kremu lub zelu lub to i to. Do tego jakos dobry tonic czy podobne preparaty. Co byscie mi najbardziej polecili? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
No musialbys, ale dobrze jak zostawisz te posty. Niech ludzie czytaja i niech wiedza jak ten swiat sie kreci i co jest na tym swiecie grane. Oczywiscie kazdy ma swoje podejscie i zdanie i kazdy odbiera to na swoj sposob, ale chyba kazdy z nas ma troche racji w tym co piszemy. Dzieki, ze obeszlo sie bez bana bo polecial lekki pocisk %) No nic to od teraz trzymamy sie tematyki tradziku..

Z ta solarka po czesci sie zgodze sam pare razy bylem i od razu moja cera lepiej wygladala. Za nim zaczne czesto chodzic na solarke poczekam, az stan jeszcze bardziej zlagodnieje w przebarwieniach tez powinna solarka pomoc

Oprocz tego to co myslicie o saunie? Chodze na saune praktycznie codziennie i juz widze lekka poprawe. Slyszalem, ze jest bardzo dobra na cera i nie tylko. Ponoc tez wplywa na wiele innych czynnikow i to pozytywnie oczywiscie. Pozdrawiam


Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-02 14:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Dzieki wielkie . Ktos cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Jeżeli antybiotyki Ci nie załatwiają problemu to kremy, żele, maści i inne wynalazki nie pomogą. Dobry dermatolog po kilku nieudanych pròbach leczenia kilkoma antybiotykami powinien rozważyć użycie większego kalibru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Wiekszego kalibru czyli czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Ps moze zmiany nastapia jak przejde na diete z serwisu potreningu bo aktualnie jem wszystko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Jeżeli twòj stan nie jest tragiczny i możesz z tym żyć to żyj, jeśli chcesz wyleczyć oddaj się w ręce dermatologa, opowiedz przy pierwszej wizycie jak długo się z tym borykasz, wymień wszystko co używałeś i ile czasu. Istnieje lek dla desperatòw ktòry sam użyłem ale skutki uboczne mogą być opłakane, przeznaczenie tylko dla osòb nieuleczalnie zasyfionych - to raczej nie twòj przypadek(:


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-05-31 22:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Tragiczny chyba nie jest, ale chyba byl i troche to juz trwa. Sporo malych blizn, ale to tez moja wina bo ja glupi drapalem i bawilem sie tym...

Jakie sa skutki uboczne jezeli moge wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
PS. na blizny cos jest dobrego? Czy to juz tylko jakies zabiegi ewentualnie plastyka jak pieniadze kiedys pozwola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Zgony, kalectwo, trwałe uszkodzenia narządòw, ślepota, rak mòzgu i takie tam. U lekarza podpisujesz kwity, że zostałeś uświadomiony, i godzisz się z ryzykiem. Czym więcej o tym poczytasz tym trudniejsza decyzja, ja czaiłem się z 5 lat, i doszedłem do wniosku, że te antybiotyki włączane właściwie non stop też najzdrowsze nie są.
Bliznami to ja bym się zajął dopiero po wyleczeniu.
Sam nic nie kombinuj bo sobie nie poradzisz - idź do dermatologa!!!


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-06-01 08:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie samemu nie co kombinowac (chyba że mamy na myśli stosowanie właściwego odżywiania). Idz do dermatologa i zobacz jaką terapię Tobie zaproponuje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Męczący , koszmary POT

Następny temat

kregozmyk

WHEY premium