SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tour de France 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Jak tam, kto ogląda oprócz mnie :P
Co myślicie o powrocie Lance'a po przerwie i kogo obstawiacie jako zwycięzcę? Contador tak jak wszyscy, czy jednak dajecie też szansę Armstrongowi, bo jak dla mnie to on nie jest człowiekiem, który miałby komukolwiek pomagać, w szczególności po przeczytaniu 3 książek o nim.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Na forum da się zaobserwować ślepą " miłość " do Armstronga ;)
Nie wiem czym się tu można podniecać, Alberto był liderem i na niego ma drużyna pracować. Ładne zachowanie ? to jest normalne zachowanie, że nie dociąga się groźnych przeciwników do swojego lidera. Dla mnie Lance nie jest legendą kolarstwa tylko legendą TdF.


Zmieniony przez - tomek_w w dniu 2009-07-30 12:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Ja obstawiam Evansa. Jeśli chodzi o Armstronga, lubię go ale powinien zakończyć przygodę ze ściganiem. Teoretycznie to sam przyznał się do brania niedozwolonych środków, a udowodnienie tego jest tylko kwestią czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Jak przyznał się do brania? Z tego co ja się orientuję to zawsze się tego wyrzekał i nigdy mu nic nie udowodniono.
Cancellara niespodziewanie wygrał prolog, ciekawie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
Ja również obrawiam evansa, bo jest kolarzem wszechstronnym :) A amstrong niedlugo na emeryture przejdzie, niech da szanse młodym kolarzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Mimo, iż wygrał prolog to i tak się liczył nie będzie. Zresztą z tym niespodziewanie to bym nie przesadzał, jest świetnym czasowcem.
Mnie dziwi słaba postawa Grabsha, niedługo okaże się że i on na MŚ coś brał, dlatego został mistrzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
Obstawiam Contadora na zwycięzce, na podium może znaleźć się wg mnie Schleck, Evans, ktoś z Astany. Mocny jest też duet Nibali i Kreuziger. No ale to 3 tyg i wiele może się wydarzyć :)

co do Grabsha - jest mocny a na MŚ trafił z wielką formą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
czasem rzucę okiem, kiedyś się oglądało, teraz czas nie pozwala,

ciekawe jak się Armstrong spisze, sukcesu mu raczej nie wróżę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Armstrong nie jest liderem w swoim zespole wiec na niego Astana nie bedzie pracowac niestety takie są fakty :) Lance nie wygra TdF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Fakty są takie, że w giro jak Armstrong został, a Contador jechał z przodu, to wszyscy się wrócili, żeby pomagać Lanceowi, więc jak dla mnie w tej ekipie nie ma lidera. Raczej bym powiedział, że jest ich dwóch. Zobaczymy co będzie jak zaczną się góry, jeśli tam Armstrong nie odskoczy, to już pozostanie tylko Contador.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Wiem o jakiej sytuacji mówisz ale ale to nie był Contador tylko Leipheimer. Owszem zostawili go i pomagali Armstrongowi. W tegorocznym Giro Contador nie jechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
o co chodzi z tym pracowaniem zespolu dla lidera??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką markę obręczy i tarczy proponujecie? obręcz sprężynową

Następny temat

Plan treningu dla siatkarza

WHEY premium