SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Total Crunch

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Czy total crunch opłaca sie kupić? Czy widać efekty? Jak tak to po jakim czasie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 791
Gdyby to dzialalo to by ludzie kupowali. tak samo jak pas mango XD, od chodzenia i wlaczenia tego vrzuch Ci sie nie wyrobi, jedynie co Ci sie wyrobi to jeden wielki odcisk. Ja rozumiem ze reklamy przyciagaja, bo serio maja dobre, ale na logiczny rozum.Odpychajac sie ma Ci to wyrobic niby bicepsa, i reszte ciala, ale jak k***a reszte ciala skoro robisz 1 ruch. Na mojej silce jest podobne takie cos, tylko wieksze, sa ciezary aby zwiekszac itp. No i do cxego to ludzie wykorzystuja? Do siadania jak chce sie odpozac po serii. Nie polecam naprawde, to taki pic jest jak z tymi lodami Oreo. Siedzac na dupsku grajac przed kompem nie wyrobisz miesni, jedynie dupy. Idz na silownie i cwicz, ja rozumiem, ze 1 raz na silce to tak dziwnie, myslisz ze kazdy na Ciebie sie patrzy i sie wstydzisz, ni ch**a nie ma czego, idz i cqicz max 4 dni i sie przyzeyczaiz do klimatu, baa po 2 tygodniach zobaczysz efekty jak w ogole nie cwiczyles (w bicu) jak bedziesz chodzil 4 razy w tygodniu. Ale powiwm Ci jedno, do konca wakacji nie zrobisz sie pro wielki, ale silniejszy tak. Pewnie olejesz moje wypociny i bedziesz szukal opini total crunch ma innych forach gdzie sa multikonta robione pracownikoq mango i pisza opinie pozytywne. Ale wiedz jedno, od siedzenia nikomu nie zrobil sie 6 pak czy inny miesien procz dupy, ale plaskiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Efekty są uzależnione od wielu czynników a nie tylko kupna total crunch, może nie być żadnych efektów jak odzywianie będzie leżało,,już lepiej kupić jakieś kettle, hantelki i trening domatora porobić.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fizjoterapia - AWF Biała podlaska. Poziom uczelni

Następny temat

Studia zaoczne w wieku 26-27 lat

WHEY premium