SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tkanka tluszczowa do spalenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
Witam. Od jakiegos czasu zle sie czuje w moim ciele, chcialbym zrzucic troche tkanko tluszczowej, aby isc na basen i sie niczego nie wstydziec. Od 2 tyg. cwicze trening domowy by mawashi z malymi zmianami:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
Jestem wlasnie na etapie ukladania diety i chcialbym powoli sie wziac za jakies aeroby, a moze HIIT? W poniedzialek, srode i piatek "pakuje", wiec zostaje wtorek, czwartek i lekka sobota (z naciskiem na wtorek i czwartek, a w sobote lekki odpoczynek, niedziala wolna) na aeroby itp. :) Moim celem jest przybranie troche miesni, spalenie tkanki tluszczowej i zalapanie jakiejs kondycji. Pomijajac tkanke miesniowa, poniewaz na nia mam juz cwiczenia zaanteresowal mnie HIIT, poniewaz mozna spalic co nieco tkanki tluszczowej i przybrac nie malej kondycji, a moze polecicie jakies inne cwiczenia? Mam do dyspozycji, duuuzo miejsca do biegania, rower itp. Co byscie mi polecili, osobiscie wole wiekszy wysilek, a w krotszym czasie, chociaz dostosuje sie jak trzeba bedzie;) Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
Zapomnialem dodac waze niecale 60k i mierze 168cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
To na co czekasz ukladaj diete i jazda :)
A jesli chodzi o ``Co byscie mi polecili`` To jesli chodzi o aeroby to rob co ci pasuje imo z opini ludzi i forumowiczow lepsze jest plywanie niz bieganie ze wzgledu iz nie obciaza stawow i podczas plywania angazujesz wszystkie partie ciala .

Poczytaj https://www.sfd.pl/pływanie_czy_bieganie_wieczny_spór-t218848.html

Zmieniony przez - rafal741 w dniu 2009-07-14 00:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
Mysle, ze bede 3 razy w tygodniu, przykladowo:
-wtorek basen
-czwartek bieganie
-sobota jazda na rowerze
A jesli nie bede mogl isc an basen to bieganie;)

PS. W jakis godzinach najlepiej cwiczyc aeroby, rano, popoludniu, wieczorem, przed czy po posilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Moim celem jest przybranie troche miesni, spalenie tkanki tluszczowej

Teoretycznie jako, że to Twoje początki jest całkiem możliwe że nabierzesz jakiejś tam masy mięśniowej przy czym spalisz tłuszcz. Skoncentrowałbym się jednak przy Twoich gabarytach na zmniejszaniu %bf poprzez powiększanie masy mięśniowej. Jestem przekonany, że da to lepszy efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Jeśli chcesz spalić tłuszcz to z pewnością HIIT, na mnie działa co roku, jak tylko śnieg za oknem zniknie to jazda, miesiąc i jest wszystko w normie, a wysiłek przy tym też będziesz miał taki że dostarczy ci wrażeń ^^. No i jak będziesz biegał to nie musisz wyrzucać siana na basen, a efekty będą do zauważenia bardzo szybko . Najlepiej biegać pod wieczór, 1,5h po posiłku.

Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-07-14 17:13:20

Uzależniony od biegania .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu diety.

Następny temat

potrzebna dieta

WHEY premium