SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiger przegral?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
ja tez sobie obejrzalem powtorke (fakt wiele ciosow michalczeskiego nie trafiala celu ale bylo tez sporo takich co trafily bezposrednio) i sadze ze michalczewski byl po zakonczeniu 12 rundy w bardzo dobrej kondycji i jeszcze raz powtarzam ze on wygladl tak bardzo czesto i wygrywal wiec to o niczym nie swiadczy. Faktem jet niestety to ze tam gdzie w gre wchodza miliony zawze beda machlojki i jeszcze w takim sporcie jak box gdzie niezwykle latwo jest cos zamieszac w szczegolnosci. Pozatym moje zdanie jest takie ze zawsze tam gdzie wkraczaja sedziowie ( chodzi mi o sporty gdzie sedziowei przyznaja punkty) decyzje se na maxa subiektywne. Po prostu tyle razy sie z czys takim spotkalem (czy to w boksie wlasnie czy w skokach narciarskich czy w akrobatyce ) ze sam sie sobie dziwie ze bylem zaskoczony wynikiem takim a nie innym. wogole box to jest juz taka sama bejowa firma jak pilka nozna i takich akcji bedzie coraz wiecej. Moim zdaniem powinno sie cos robic aby ujednoliscic zasady roznych fedearacji i wogole powinni tez sciagnac pare punktow z regulaminu z takich systemow jak K -1 czy cus . A jesli czegos takiego by sie nie dalo a raczej sie nie da to chociaz zwiekszyc liczbe sedizow do 7 albo 9 wtedy moglo by byc troche bardziej obiektywnie.

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu, jabłko z Morza Martwego i garść pyłu. Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

Mafia Sporty Extremalne

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nosil Tygrys razy kilka...
Czlowieku, wiesz ile razy sedziowie pomagali Michalczewskiemu?

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
no ile razy to nie wiem ale co to ma do rzeczy? ;d ja przeciez mowie ogolnie o walkach. W czym sie nie zgadzasz ze mna ?

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu, jabłko z Morza Martwego i garść pyłu. Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

Mafia Sporty Extremalne

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Oglądałem dziś powtórkę z moim teściem (były bokser z europejskiej czołówki, olimpijczyk, długoletni trener i ogólnie maniak boksu - ogląda wszystko, co transmitują) i potwierdził prawie 100% moje wyliczenia: 4 rundy Gonzalez, 2-3 remisowe, reszta Tiger. Zwycięstwo Darka 2-3 punktami... Nie ma mowy o wygranej meksykańca!!! Powtarzam: to było oszustwo mające na celu zarobienie przez określoną klientelę kupy szmalu i przy okazji uniemożliwienie wyrównania rekordu "ich" słynnego Marciano przez jakiegoś polaczka walczącego w dodatku w Europie...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
Witam!!!co do tego to czy darek wygral czy przegral zdania jak widac sa podzielone.ale jest jedno rozwiazanie uniewarznienie walki i jej powturka (mozna przeciez zaskarrzyc werdykt)na neutralnym terenie i bez sedziow z usa kanady czy niemiec.pozdrawiam

ZYJ SZYBKO - UMIERAJ MLODO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
To samo potwierdzil olimpijczyk bokser z wrocka.
Zeby pokonac mitrza jakiejs organizacji przewaga wygranego musi byc znaczaca!!!

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18932
ja wam to mówie!!!!! tiger wygrał!!!!

I am the BUNCHET almighty my will be done.

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Wroci na tron...urywajac glowe Gonzalesowi
(jak wielki przekret to byl niech swiadczy fakt zachowania sie teamu julio po werdykcie...)

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
ja bym zarzadzil remis... Michalczewski walczyl wyjatkowo slabo , zadawal bardzo malo ciosow w tym duzo niecelnych , machal lapami jak cepem za to Gonzales czesto robil niskie uniki za co moim zdaniem powienien conajmniej otrzymac upomnienie... Moim zdaniem remis

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Bylo wiele walk w ktorych sedziowie pomagali Michalczewskiemu ale w tej walce powinie wygrac. Na pewno zadal mniej cisosow ale to nie boks amatorski ze mozna se wystukac wygrana u sedziow. Gonzales przez wiekszosc rund sie cofal a Michalczewski caly czas kontrolowal przebieg walki.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100% GUARANTEED SYSTEM

Następny temat

Zawody w Kicku w 2004 r.?

WHEY premium