SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiger przegral?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
Więcej ciosów to w sumie weszło na Dareczka... Ale i tak był lepszy...

Ech...

Niech ktoś mnie obudzi!!!!!!

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
darek musiał sie wyrywac z rąk gonzaleza który nie miał sił na dalasza walke Darek cały czas atakował gonzalez coprawda sie odgryzał ale ciosy były słabe. ciosy darka były mocniejsze i celniejsze. łuk brwiowy rozzciął uderzeniem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
To jest k... pier... skandal, bo Michalczewski na pewno nie przegrał! Skąd te je... pedały z usa i kanady wzięły wynik 116:112??? Niemiecki dał 115:113 dla Tigera i to było blisko prawdy... K... to walka o mistrzostwo świata a nie stanu oklahoma, challenger MUSI wygrać z mistrzem wyraźnie!!! A ten chico przez 7-8 rund po prostu się cofał, trochę kontrował i klinczował jak mógł, nie mówiąc o faulach głową na początku!
Albo tam ktoś ochu*ał, albo nie wszystkim się podobało wyrównanie rekordu Marciano, zwłaszcza chu*om zza oceanu, ewentualnie 4,5:1 można było zarobić na porażce Tigera...
K... wściekły jestem, ewidentny szwindel!!!

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4595 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22879
Nie mówiąc o tym że łuk mu rozj.e.b.ał głową meksykaniec je.bany w d.u.pe!!!!!!!!!!!

==========================================================================================

Hitotsu Rei Setsu O Omon Tsuru Koto

Hrhrhr Łelkam Bek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3614
To jest wogule jakis zart! ! ! Ku**a mac przecierz tiger byk lepszy [ gonzalez moze i zadal troche wiecej ciosow, ale w boksie nie tylko liczy sie tylko ilosc zadawanych ciosow ale i sila i skutek jakie one zostawily na przeciwniku! ! ! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, gonzalez moze wygral czysto 4 rundy jedna albo dwie byly remisowe a reszta tiegeraaaa! ! ! nie wiem jak to sie moglo wogule stac ze mistrz mogl tak nie uczciwie przegrac na swoim ringu! ! ! A zapowiadalo sie na rekord i przez dwoch sku****** wszystko poszlo w ****u!!!

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
o wlasnie qwa, anjew z ust mi to wyjales

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
SPRZEDAJNE S****IELE!!!!

S****YSYNY ******LONE d***** ***ANE W DUPE OSRANE CIOTY!!!!

REKORD IM SIE ****OM*****OM NIE PODOBAL!!!!

Ch** im w dupe... Darek przynajmniej pokazal ze umie sie zachowac po porazce...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh ;( i oto koniec kariery Boksera wszechczasów ... a miało być tak pięknie... myśle ze idea rewanżu jest bezsensowna jesli nawet darek wygra to co mu to da :( ... a wszystko to przez to ze amerykanscy sedziowie to k***y sprzedawczykowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972

Brak mi słów...

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
****A MAĆ

------------------
Moderator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100% GUARANTEED SYSTEM

Następny temat

Zawody w Kicku w 2004 r.?

WHEY premium