SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zydrunas Savickas - PRZEGRAŁ z naszymi (wstyd)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Nie wiem czy sie cieszyć, płakać czy smiać

Przeczytajcie:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3118167.html

Strongmanowi ukradli samochód
Piotr Sieńko 18-01-2006, ostatnia aktualizacja 18-01-2006 13:05

Zydrunas Savickas nie krył szczęścia, gdy za zwycięstwo w zawodach siłaczy w USA sam gubernator Kalifornii Arnold Schwarzeneger podarował mu najnowszy model hummera. Potężny Litwin długo się nim jednak nie cieszył.


Pod Warszawą kierowca wpadł w precyzyjnie zastawioną pułapkę. Wozu do dziś nie odzyskał.

- To prawda. Gdy prowadzący samochód kolega Litwina wysiadł, został zaatakowany przez kilku mężczyzn - relacjonuje Magdalena Siczek-Zalewska z Komendy Wojewódzkiej policji w Radomiu. - Auto zrabowano - dodaje.

Kto odważył się okraść najsilniejszego człowieka świata? To najbardziej zuchwała grupa złodziei samochodowych w Polsce, wciąż nieuchwytna dla policji. Wiadomo, że porusza się czarną hondą accord. Jej kierowca potrafi jechać przez las 200 km na godzinę z wyłączonymi światłami!

- Takiej złodziejskiej szajki jak ta z czarnej hondy nie widzieliśmy nigdy - przyznaje policjant z Grójca, na którego terenie najczęściej dochodzi do takich zuchwałych kradzieży - Przypuszczamy, że kierowca ma noktowizor. Mało kto odważyłby się pędzić przez las 200 km/godz. A on nie dość, że tak jeździ, to jeszcze potrafi wyłączyć światła. W ten sposób już kilka razy uciekł nam sprzed nosa. Dawno nie widziałem kierowcy, który tak świetnie jeździ samochodem - nie ukrywa.

- Wśród kierowców luksusowych samochodów to auto powinno wywoływać co najmniej zaniepokojenie - enigmatycznie przestrzega inny policjant.

Gdzie dochodzi do napadów?

Czarna honda pojawia się na trasie krakowskiej przy wjeździe do stolicy. Pędzi ponad 200 km/godz. bez względu na pogodę, porę dnia i warunki na drodze. Dla zmylenia czujności innych kierowców i patrolującej okolicę policji z bandytami jeździ młoda dziewczyna. Pojawiają się najczęściej wieczorem. Namierzają drogie auto jadące trasą krakowską i atakują. Najczęściej pod koła upatrzonego samochodu rzucają petardę. Kierowca myśli, że złapał gumę i zjeżdża na pobocze. Staje i wysiada. Wtedy zostaje zaatakowany przez złodziei. Jeden wskakuje do samochodu i auta uciekają, a kierowca zostaje z niczym.

W ten sposób zniknął właśnie hummer potężnego Litwina.

Auto Zydrunasa Savickasa, które dostał w nagrodę za zwycięstwo w zawodach Arnold`s Strongman 2005, było warte 80 tys. euro (ok. 350 tys. zł). W sobotę 19 listopada 2005 r. jego znajomy prowadził je z serwisu w Czechach (w Polsce takiego nie ma) na Litwę. W okolicach Słomczyna kierowca usłyszał potężny huk tuż za autem. Dopiero później okazało się, że w tylną szybę hummera rzucono petardą. Litwin zatrzymał się, by sprawdzić, co się stało. Otrzymał kilka ciosów. Auta już nie zobaczył.

Tydzień później po Savickasie łupem tych samych bandytów padł nowiutki lexus. W sumie w ciągu roku na odcinku drogi, gdzie pojawia się czarna honda, zostało zrabowanych 50 luksusowych aut.

Zydrunas Savickas

W ubiegłym roku startował w 15 imprezach i wszystkie wygrał, wliczając: Arnold's Strongman, Indywidualne Mistrzostwa Europy i Świata oraz Drużynowe Mistrzostwa Świata. Pobił osiem rekordów świata. Został także wybrany na najbardziej popularnego sportowca Litwy. - Rok 2005 był bardzo dobry dla mnie - jeszcze przed kradzieżą Litwin mówił w wywiadzie dla portalu Strongman.pl. - Moje plany na przyszły rok to ustanowić jeszcze więcej rekordów i wygrać więcej imprez. Obecnie trenuje pod kątem Arnold Classic (dla mnie jest to najważniejsza impreza). Mój trening przypomina trening trójboisty siłowego - z dużymi ciężarami.

-------
ps. kto mu spuścił te lansko musiał miec nieźle z garem
Obstawiam Pudziana bo tylko on ma tyle odwagi, by to zrobić ;)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
No właśnie na tym cały pic polega, że śmiać trzeba się umieć nie tylko z innych ale i z samego siebie.
I 4-ty punkt regulaminu o tym wyraźnie mówi

Ja nie będe się każdemu tłumaczył, że jak pisze jakiś absurd, to nie oznacza, że tak uważam.
W przypadku z policją wyrażnie widać, iż chodziło o to, że prędkośc "przekazu informacji" ("dźwięku") spada poniżej prędkości uciekającego samochodu, i tu podałem przypuszczalna prędkośc 100 km/h

Jak ktoś nie kuma ironii i wmawia mi, że pisze o jakiś definicjach dzięku lub uważam, że coś może faktycznie zwolnić na łączach, to już nie mój problem, tylko czemu dostaje bana?
Czy tylko śmiertelnie poważnie nalezy tu pisać?


Zresztą mam nadzije, że x-ray wszystko już sobie wyjaśniliśmy na mailu i że prędkość łacza nie spadła ci poniżej prędkość światła
na łaczach.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
A co do samej kradziezy i naszych złodziej, to przypomina mi się jak kilka lat temu
była zorbanizowała w Polsce w Legionowie lub W-wie międzynarodowa KONFERNECJA policyjna, na temat własnie kradziezy samochodów.
Przyjechała policja z wielu krajów świata, auta wypasione pod centrum konferencyjnym.

Po wyjściu okazłao się, że nasi złodzieje zaje bali chyba z 5 bryk tym policjaontom.
Wstyd i dla policji światowej (za brak skutecznych blokad) a nasi to już powinni się pod ziemie schować i nie wylazić przez 50 lat.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
W tej Polsce to jest prze***ane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no wiec własnie, to świadczy tylko o nas. Nie ma siły na złodziei.. bez przesady, sami pewnie maja w tym jakis interes, oczywiscie samochód sie nie znajdzie bo to Polska

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Sorry Wortal ale nie rozumiem ironiii zawartej w tytule... A Ty sie za takiego kozaka uwazasz, ze dalbys sobie rade w takiej samej sytuacji? Piszesz czasami madrze, a czasami jak gowniarz.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
Przeciez Savickas nie jechal tym autem to czemu piszesz ze przegral z naszymi i pogrubiles ze dostal pare ciosow czyli chyba uwazasz za cos niebywalego ze dal sie powalic?jego tam nie bylo a kolega nie musi byc strongmanem:)no ale jakby on tym autkiem jechal...heh

fajnie jest :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
nie ma bata na takich co maja klamki i skacza do ciebie co inengo czysto przejac sila auto ...

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
x-ray słowo "wstyd" miało się tyczyć Polski, a więc naszych złodzieji.

Co do pogrubienia tego, że dostał kilka ciosów - to pogrubiłem to jako ciekawostkę
i nie dlatego, że by się z niego śmiać, tylko ze zdumienia, że ktoś odważył sie go uderzyć

No ale najlepszy jest skecz, że jak przeczytałem dokładnie (wczoraj była noc, czytałęm po łebkach )
to faktycznie prowadził jego znajomy a nie on

moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :)

ps. choć widze, ze niewielu to tez zauważyło, artykuł napisali tendencyjnie cholera


Zmieniony przez - wortal w dniu 2006-01-19 17:07:32

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
a widzisz, trzeba byc uwaznym jak ja heh zart...

fajnie jest :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
jakby to byl savickas to jakby cos tak wielkiego zobaczyli to by prawdopodobnie zrobili iuisu majtki ring to nie ulica,jeszcze by wciagnal jednego do wozu i..........niewazne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
poprostu wstyd dla Polakow

co do ostatniej wypowiedzi:

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór treningu

Następny temat

Pare filmikow

WHEY premium