SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Witam !
Mam pewne pytanie dotyczące Thermo Speeda ;
Mam ok. 173 cm wzrostu, 60 kg wagi.
Ćwiczę brzuch (ABS II ) biegam po 5km raz w tyg oraz pływam 2x w tyg ( po ok. 2km).
Zastanawiam się czy zakupić TS aby spalić trochę tłuszczu z brzucha?
Jak to jest z TS ze spala tłuszcz , z całego ciała się domyślam, ale czy przy tym waga też spada ?
Bo raczej na zbiciu wagi mi nie zależy.
Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 814
Przy takiej wadze jeszcze TS chcesz brac;/
Aeroby !!
brzuszki i wiele inncyh ćwiczen na brzuch !!
a o tym poczytaj było bardzo duzo tematów:D
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Jakbyś umiał czytac to byś przeczytał, że biegam i pływam, myslę że to odpowiednie aeroby.
A w sumie jeszcze dużo przede mną.
Robię ABS II co też napisałem, a Ty piszesz 'brzuszki i wiele innych ćwiczeń'
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8045
Spalenie tłuszczu = w jakimś stopniu,większym lub mniejszym redukcja wagi. Ale myślę,że przy Twojej wadze nie jest konieczne branie TS. Ćwicz,trzymaj dietke a efekty przyjdą z czasem. Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TSE to słaby spalacz. Przynajmniej na mnie nie działa wcale. Nawet się pobudzony po nim nie czuję, ale ja to wypijam kilka kaw dziennie, więc kofeinowe wynalazki to dla mnie nic specjalnego.
Jak masz lekki stop a chcesz uzyskać lepsze efekty, to spróbuj zamieszać w treningach i pozmieniaj coś. Organizm dość szybko się przyzwyczaja do aerobów i zmniejsza wydatek energetyczny. Więc wyjściem jest albo zmiana treningu, albo diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Jak na mnie TS b. dobrze działał :D Polecam ćwicz i jeszcze raz ćwicz a będą efekty :D

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Hmm to może doradziłby ktoś tak na szybko, jak przytyć z 5 kg ale żeby tłuszczu nie przytylo na brzuchu :d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Chociaż pewnie jedno wyklucza drugie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Zacznij wiecej jesc i chodzic na silownie. Meabolizm ci sie zmieni, i porosna ci miesnie, brzuch zejdzie i sie pojawi mięsień. przy takiej wadze redukcja to patologia. zwiększ mięśnie o będzie je widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Wcale nie mówię, że chcę schudnąć, bo brzuch mam okay, ale myśle, że mam troche tłuszczu na nim ale minimalną ilośc, ale chyba odpuszcze sobie jakieś spalacze tłuszczu. Wezmę sobie za cel przytycie z 3kg bez zwiększenia tkani tłuszczowej, będę jadł dużo białka itp. a ćwicze codziennie coś ;)
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 814
Ja ćwicze brzuch na ławce skosnej z ciezarem na klatce i powiem Ci ze nie trzeba duzych ciezarów 15kg wystarczy a efekty sa pozytywne do tego skosne brzucha,i podnoszenie nog w zwisie.
Po co kombinowac w jakies ABS itp.:P
kazdy wie po jakich cwiczeniach brzuch idzie do przodu!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- prosba !!

Następny temat

moja dieta oceńcie, poprawcie.

WHEY premium