SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thats_Nice / Dziennik treningowy / zawziety charakter...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko to wygląda, będę wpadać


6.50 dobrze nie otworzylem oczu a juz lapie za puche kreatyny

ło kurfa idento mam, z zaklejonymi oczyma biorę krete z półki


pozdr

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-10-02 19:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
Dziekówa kabany :)

studensky widze ze tez suplementacja na pierwszym miejscu

Musi być

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2009-10-02 20:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4279
chyba każdy tak ma ja czasem wstaje, szamam kretke i te 20 minutek jeszcze leże aaa i sogacza na zachęte zostawiam

Zmieniony przez - Satreb w dniu 2009-10-02 21:28:34

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
trening dobry, podoba mi się tylko jestem przekonany, że obciążenia trochę małe, ale bankowo za niedługo wskoczysz na dużo wyższe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
33cm napewno pojda w gore . Spokojnie powoli do celu..


--------------------------------------

Musze sie z wami podzielic dniem dzisiejszym..

Budze sie rano wszystko pieknie , sniadanko (7.40) robie 60g platkow owsianych zalancyh 150ml jogurtu naturalnego zmieszanego z 120g truskawek i 3 bialka jaj (150g) o 8 juz wszystko zjedzone..

godzina 9.50 wychodzimy z domu lecimy na trening (pogoda okrutna deszcz ,deszcz i jeszce raz deszcz ale co tam z cukru nie jestem ) . 30minut spacerku do silki po drodze pije nitro.
Chce wejsc na sale a tu psikus silownia zamknieta bo zalało deszczem przez noc .. To wracamy na chawirke 2,45h bez jedzenia ,glodny sie robie w plecaku znajduje lyzeczke jeszcze z piatku nie wyciagnieta to wpadam do sklepu po serek wiejski na droge. Najblizej galeria , OK . Ide do sklepu ,kolejka dosyc duza ,a ja nie wiem co ze Soba zrobic bo nitro Mna rzuca.. Lece do lazienki w galeri robie 100pompek ,dwoma seriami . Do domu lekkim truchtem bo duzo energi czuje.. Wpadam , w powietrzu zapach ciasta brat zrobil bo mu sie zachcialo.. Aa to sproboje kawalek dawno nie jadlem ,wzielem tak z 70g.. Mam ochote na wiecej - ale nie! ,zrobie sobie ryz . O ****A! wyciagam torebke w locie sie rozwalila nawet nie zbieralem bo nie bylo co.. Trudno ,ale w chlebaku swiezy piekny i zdrowy razowiec , Tylko 4kromki ,no to co zjemy tosty 2x sam chleb , 2x z serem.. Ehh po tym ciescie organizm dostal szoku mam ochote na czekolade.. To lapie sie za platki kukurydziane zjadlem z 200g + 800ml mleka (na codzien nie pije mleka).. zjadlem duzo ale nie jestem najedzony.. po 1,5h wpada matula z pracy , pelno slodyczy (****a!) nie moglem sie powstrzymac i PRZEPRASZAM ale zaczolem pochlaniac batony 3x snickers 1x bajeczny i 1x twix.. Jestem nazarty jak swinia . do wieczora chyba nic juz nie tkne ,na sen zamierzam zjesc rybe ktora miala byc potreningowym posilkiem i jakies warzywko.. Dzien ten uwazam za cheatmeala , slodyczy nie jadlem pare ladnych miesiecy ,powoli zapominalem jaki to ma smak

Dzien nazwalem - '' GOWNEM NAZARTY''

Jutro rano na czczo jak wrzuce BCAA odpokutuje to ciezkim i dlugim HIITem

Ale wydaje Mi sie ze taka dawka Mi bardzo nie zaszkodzi.. z Tym ze Moja codzienna dieta wynosi na minusie 250kcal i wegle sa tylko na sniadanie oraz na obiad (po treningowego nie wliczam bo wiadomo ze wegle musza byc)

Pozdro. ;)

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2009-10-03 14:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
właśnie wyzygalem 60% tych slodyczy.. Moj zoladek nie potrafi tego trawic
A przeliczylem te kalorie ze slodyczy i w ogole z calego dnia : wyszlo Mi 3400kcal - Moje dzienne zapotrzebowanie wynosi 3384,5


Musze zapic ten ból zielona herbatą bo nie wyrabiam..

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2009-10-03 17:18:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Roz***ała mnie twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
hehe

Smutna ale prawdziwa

Panowie.. myslalem nad Tym zeby zaczac jesc wiecej owocow.. co o Tym myslicie? , Tylko nie wiem gdzie je wrzucic..
Mam na mysli owoce o nizszym pozomie fruktozy oczywiscie

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2009-10-03 19:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Widze brak bf, za***iscie :)
Teraz łap mase i bedzie kozacko :)

jedziesz tam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24466
dziekówa QLON

Zobaczymy co da sie zrobic )
bede ciezko o to walczyl..

Pozdro..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod BJJ

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu i mój plan do oceny

WHEY premium