SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron kontra stres

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
"Jeśli porównujesz się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od Ciebie."
Ja pilnuję przede wszystkim tego żeby mi było dobrze. Jęczenie że gdzie indziej jest lepiej niż u nas to bzdura. Można oczywiście zmienić kraj. Studiów nie miałem łatwych i nic mi nikt po nich nie zagwarantował. Sam starałem się długo o pracę na jakiej mi zależało. Dostałem ją w końcu po wielu trudach. Nie zarabiam dużo ale też na nic mi nie brakuje. Wobec tego ja nie uważam że powinno się stękać dla samego stękania bo "gdzieś" jest lepiej. Albo zawsze może być lepiej to pojęczymy jak to u nas źle że po 5 latach marketingu za mało płacą. Z pieniędzmi jest jak z masą mięśniową - zawsze chce się więcej.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
panowie !!!
ten cały lans który mamy za granicą jest przyczyną tego kryzysu co teraz mamy!!
większość tych lansujących sie angoli/włochów/francuzów tonie w długach.spłacają hipoteke ,samochód i kupują jak po***ani za pieniądze z kart kredytowych!!!
takie życie na kredycie to dopiero stres!!!!!

a co najlepsze to te d***** z polski nie patrzą że taki "alwaro" jest murarzem i wzioł se bete 3ójke na raty i jest tempym ***em i nic nie ma,ale *** ma bete 3ójke 2 letnią i już sie trza z nim walić

i potem o polkach mówią takie buraki że są kvrwami

także uwieżcie te auta itd za granicą i ten lans to efekt wadliwego systemu kredytowego który dopiero teraz ludziom da sie we znaki

ale teraz już nie jest tak łatwo o kredyt konsolidacyjny jak w okresie hossy więć t wszyscy pracujący w fabrykach poubierani jak prezesi i w autach jakby byli kimś ważnym napinacze zapłaczą baranim głosem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-02-24 02:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
gdyby nie pazerność polityków w Polsce na okradanie tego kraju na wszelkie możliwe sposoby to było by ok

powinni do pierdla to całe frajerstwo polityczne powsadzać albo gdzieś na Sybir powywozić to by sie w tym kraju normalnie zrobiło

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2009-02-24 04:42:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bedzie lepiej ale nie tak szybko, jak wejdzie euro to kolejny cios dla ludzi bedzie potem powoli musi byc lepiej, budownictwo ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
I tak z tematu o TESTOSTERON'IE zrobiła się bardzo poważna pogawędka o życiu i w ogóle

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a i sie dziela pokojami z smierdzacymi sloniami czarnoskorymi bambusami?

elit sog

maximus sog , ja znam nawet typa co pocisnął za granice żeby zarobić właśnie na aplikacje 50k fajna opłata co

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-02-24 15:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
niepiszcie nic o politykach bo z nerwow roz***ie kompa
niemnial bym dla tych szmat litosci
blysnelem intelektem

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi się że jak najbardziej w temacie a jak nie to kasujcie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no no fajny temat
wogole nawiazujac do zacofania weszla moda na skutery do polski ????
gdzie tutaj korwa od 30 lat mlodzi szaleja na skuterach jak sie mnie pytaja czymialem skuter a jak im mowie ze nie nikt z moich kumpli nie mial to korwa galy robia i "to jak ty na piechote chodziles ciagle ??? jakie to sa poe***y korwa tepe
a teraz widze ze szaleja mlodzi jest coraz lepiej

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzeci cykl proszę o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium