SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron kontra stres

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
kolego progresiv w dupie byles gowno widziales.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
progresiv a co za roznica czy w polsce czy gdzie indziej zyjesz?
jak znasz jezyki to wszedzie jest zaje.biscie jak potrafisz sie zakrecic
chyba jezykow nie znasz temu takie wnioski

w tesco 6euro to nie wiem chyba na litwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
j.w
leao przeciez mowiles ze nie pracujesz jak narazie

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
progresiv dopisz jeszcze ze w pampersy w tym tesco trzeba walic bo przerw nie ma


a leo, leo to z bandytki zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
z pewnego zrodla wiem ze leo sie prostytuuje czytac sprzedaje swoje cialo za pieniadze a prosta mowiac
meska dziwka

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
b-50 by bylo ok jak by sie sprzedawal babka ale jak goscia to
swoja droga nieeezla kase na******laja d***** tutaj pomyslcie sobie ok nie mowie o tych na ulicy ale o tych co sie reklamuja w gazetach suki nieziemskie maja wynajete mieszkania w blokach czy gdzies tam a mieszkaja gdzie indziej czyli placa 2 mieszkania na miesiac to ok 1100 euro ok ale biora za godzine 100 euro maja najmniej 3 klientow dziennie do jest 300euro w weeekend wiadomo wiecej wiec minimalnie maja 9000 euro na miesiac kooorwa mac
b-50 przemysl to sobie jestes dobrze zbudowany nie jedna 50-siatka by dala kupe kasy za 1 godzinnke z toba

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
progresiv a skad ty w ogole zes te sensacje wyciagnal ze polacy za granica to z bambusami robia sraja w pampersy itp? a i sie dziela pokojami z smierdzacymi sloniami czarnoskorymi bambusami? widac za granica chlopie nie byles wiec skoncz juz pier.dolic bo prawda jest bardzo daleka od tego co piszesz haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
tez mam ciagle ten ****** stres , do tego nieraz miałem dni ze depresja mnie łapała chce po wakacjach wyjechac z polski . niestety pewnie siłka nie bedzie wchodzic w gre bo po 11 h ale młody jestem

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
macieja d***** dobra kasa ale psycha zjechana szmata zawsze bedzie szmata znam pare takich najlepsze jest to ze polaczki napaleni sie daja czesto im wyj.ebac umawiaja sie na numer klientka mowi ze kasa z gory prowadzi do apartamentu nagle panikuje i mowi ze garda przyjechala i trzeba spie.rda.lac i chuy 100euro papa ps nie pisze z autopsji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzeci cykl proszę o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium