SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron kontra stres

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
wszedzie dobrze ze nas nie ma
oczywiscie nie mowilem o cenie najwiekszych miastach tam pewnie mozna znalezc podwojne

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 432
5200 zł na wynajęcie mieszkania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za 5200 zł to można zamek wynająć xD

Zmieniony przez - KemsaGM w dniu 2009-02-23 11:32:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"jakieś normalne mieszkankanko 3 pokojowe bo u nas czynsz 600 zł płace "

Gdzie tak masz? Bo tu w poznaniu 500 placisz za jeden pokoj.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Shield - z tym euro to ci powiem ze masz racje. Natomist nie zwalalbym winy jakos specjalnie na Polske. Nie wiem czemu ale my polacy mamy taki posrany zwyczaj plucia na siebie nawzajem. Wejdz na zagraniczne fora-zaden inny narod tak nie jedzie na polakow jak polacy

Mowisz o Francji-ale tam jest kraj socjalistyczny. Jak popatrzysz na panstwa zachodu to zobaczysz ze cala swoja potege gospodarcza budowaly w latach 1950-1980(moze jeszcze do lat 90). Pozniej to juz pelny socjal. A socjal chodz wydaje sie dobry dla ludzi to jednak nie jest darmowy. to nic innego jak zadluzanie sie. No i Francja ma tez gigantyczny dlug u siebie. Cala Unia od momentu wprowadzenia euro rozwija sie w tempie kilku procent rocznie(srednio). To jest zaden rozwoj biorac pod uwage fakt ze w tym samym tempie zwieksza sie inflacja

A tak poza tym-to w polsce produkcyjnosc jest bardzo niska. Pojedz do Anglii albo USA to zobaczysz jak sie pracuje. Nie tak jak u nas "czy sie stoi czy sie lezy 2 000 sie nalezy". Tam jest dopiero stres Zreszta Polacy umieja pracowac na emigracji-a jak jestesmy u siebie to walki, przekrety, obijanie sie, boki itp. To wszystko robimy my A pozniej pretensja ze "u nas to jest tak a tak"

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 432
Gdzie tak masz? Bo tu w poznaniu 500 placisz za jeden pokoj.

Katowice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czemu ale my polacy mamy taki posrany zwyczaj plucia na siebie nawzajem. Wejdz na zagraniczne fora-zaden inny narod tak nie jedzie na polakow jak polacy

to jest właśnie to co strasznie mi się podoba w angolach oni gdzie byś ich nie spotkał zawsze mówią w tonie "nie masz lepszego kraju niż Anglia" a polacy zawsze narzekają i plują na siebie..

druga strona jest taka że wielu polaków na wyspach wpyerdala tynk ze ścian i zapętlając się w tym poyebanym oszczędzaniu nie zachowuje nawet minimum godności (spróbują cie okraść , przyciąć na funa gdzie sie da etc) co sam ze smutkiem stwierdziłem będąc na wyspach..

aha i co do tego że nie masz drugiego narodu co tak po sobie jedzie .. otóż masz .. mianowicie nikt tak nie nienawidzi murzynów jak murzyni heh śmieszne ale prawdziwe i jest tu niesamowita analogia do polaczków na obczyźnie bo kto martwi się najbardziej żeby go bambus nie okradł ? inny bambus co również widziałem naocznie -> w murzyńskiej dzielni kraty na oknach etc a murzyn na "nie murzyńskiej dzielni" jakoś bez krat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Dobre A mi sie za to skarzyl kumpel z UK ze tam polakow traktuja gorzej niz murzynow w pracy Pracuje w jakims wielkim Tesco i murzyni sie opierniczaja i nikt im uwagi nie zwraca-a polakow gonia :)

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Zgadzam się. Kretyński zwyczaj plucia na siebie i swój własny kraj. Mieszkałem i pracowałem w Anglii. Jak pomieszkałem i popracowałem to wróciłem do Polski i nigdy więcej złego słowa nie powiedziałem. I to z dobre 4 lata temu było. Żyje mi się w PL o niebo lepiej.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
a gdzie rodzine zalozyc i dzieciaka do szkoly wyslac?

Jak rodziny nie założysz to dzieciaka nie będziesz musiał do szkłoy słać ...a i cała kasa będzie dla Ciebie na kox i d***** na ten przykład

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzeci cykl proszę o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium